Oferta specjalna!
2[2].jpg

102 zawody,zawody z przyszłością -licencja 10 stanowiskowa

Program 102 Zawody z przyszłością prezentuje zawody z tendencjami rozwojowymi na poziomie średnim i zasadniczym zawodowym. 

Multimedialny program o zawodach, które można uzyskać w systemie szkolnictwa zawodowego na poziomie średnim i zasadniczym. Narzędzie dla doradców zawodowych, nauczycieli, pedagogów szkolnych, wychowawców, rodziców i uczniów. Multimedialny katalog zawodów rozwojowych. Uwzględniono podział na grupy względem przedmiotu pracy. Pomoce dydaktyczne: filmy, prezentacje, gry ekranowe. Zintegrowane narzędzia do pracy grupowej, indywidualnej i samokształceniowej.

Program 102 Zawody z przyszłością diagnozuje i przedstawia informacje o zawodach, bazując na koncepcji czterowymiarowego podziału świata zawodów według przedmiotu pracy, do wykonywania których przydatna jest określona aktywność.

Każdy użytkownik programu może sprawdzić w Kwestionariuszu Preferowanych Aktywności, jaki rodzaj aktywności preferuje i jakie zawody są dla niego najbardziej odpowiednie.

Cena:1590.00PLN
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
2[1].jpg

Zawody z przyszłością ,102 zawody-licencja 10 stanowiskowa

Program 102 Zawody z przyszłością zawiera kompletną bazę 213 zaktualizowanych opisów zawodów, które można uzyskać w systemie szkolnictwa zawodowego (szkoły policealne, technika i zasadnicze szkoły zawodowe). Wszystkie opisy dostępne są za pomocą wygodnej przeglądarki. Zawody te pojawiają się również na liście zawodów rekomendowanych, generowanej automatycznie przez program po rozwiązaniu Kwestionariusza preferowanych aktywności.

Cena:1499.00PLN
Model_uzebienia_do_nauki_higieny_jamy_ustnej[1].jpg

Model uzębienia do pielęgnacji jamy ustnej

Model uzębienia do pielęgnacji jamy ustnej (3-krotne powiększenie żuchwy i szczęki) stosuje się do nauczania prawidłowego mycia zębów. Do modelu dołączona jest powiększona szczoteczka.
Model zamontowany jest na podstawie.

 

Cena:230.00PLN
SONDa2(2)[1].jpg

SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm Zestaw 1

Stosowanie zestawu SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm podczas lekcji, pozwala nauczycielowi przekazać wiedzę na temat zjawisk fizyki nie tylko w postaci teorii. Uczniowie mogą w łatwiejszy sposób utrwalić świeżo zdobytą wiedzę, samodzielnie przeprowadzając doświadczenia. Z naszą pomocą dydaktyczną lekcja zmienia się w multimedialny wykład, a możliwość współpracy z komputerem zachęca uczniów do wykonywania ćwiczeń i wyciągania wniosków.Poniżej link do filmu instruktażowego o Sondzie- doświadczenia z zakresu fizyki http://www.youtube.com/user/pwnTranslatica

Cena:6000.00PLN
esprit_ST[2].png

Tablica interaktywna ésprit ST + program zdobywcy wiedzy NOWOŚĆ

Tablica interaktywna ésprit ST + program zdobywcy wiedzy dla klas 1-3. Licencja dla szkoły na 6 miesięcy. 10 stanowisk (w zestawie z tablicą interaktywną)ZdobywcyWiedzy.pl to nowoczesna platforma edukacyjna dla uczniów na etapie edukacji wczesnoszkolnej. Doskonale sprawdzi się jako oprogramowanie na tablicę interaktywną lub tablet, oferując ponad 10 000 ćwiczeń online, gier edukacyjnych i quizów. Materiał edukacyjny podzielony został na trzy klasy i cztery edukacje: polonistyczną, matematyczną, przyrodniczą oraz język angielski.

Cena:2690.00PLN

Radosna Szkoła

Galeria

materace

zestawy kształtek

 
Sortuj wg:
 • macko-opis.jpg

  Komplet "MAĆKO" 12 szt

  Zestaw kształtek "Maćko" zawiera 12 wielokolorowych, miękkich brył-klocków o różnych kształtach, wykonanych z pianki i obszytych skajem. Zestaw przeznaczony jest do indywidualnych i grupowych zabaw edukacyjno-ruchowych, dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zestaw zapakowany w pokrowcu ma wymiary: 80 x 150 x 185 cm Wyrób nie zawiera ftalanów.
  Cena:2380.00PLN
 • emil-opis.jpg

  Komplet "EMIL" 30 szt

  Zestaw kształtek "Emil" zawiera 30 wielokolorowych, miękkich brył-klocków o różnych kształtach, wykonanych z pianki i obszytych skajem. Zestaw przeznaczony jest do indywidualnych i grupowych zabaw edukacyjno-ruchowych, dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zestaw zapakowany w pokrowcu ma wymiary: 220 x 120 x 40 cm Wyrób nie zawiera ftalanów
  Cena:1590.00PLN
 • grzes-opis.jpg

  Komplet "GRZEŚ" 8 szt

  Zestaw kształtek "Grześ" zawiera 8 wielokolorowych, miękkich brył-klocków o różnych kształtach, wykonanych z pianki i obszytych skajem. Zestaw przeznaczony jest do indywidualnych i grupowych zabaw edukacyjno-ruchowych, dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zestaw zapakowany w pokrowcu ma wymiary: 91 x 93 x 121 cm Wyrób nie zawiera ftalanów
  Cena:1267.50PLN
 • krzys-opis.jpg

  Komplet "KRZYŚ" 10 szt

  Zestaw kształtek "Krzyś" zawiera 10 wielokolorowych, miękkich brył-klocków o różnych kształtach, wykonanych z pianki i obszytych skajem. Zestaw przeznaczony jest do indywidualnych i grupowych zabaw edukacyjno-ruchowych, dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zestaw zapakowany w pokrowcu ma wymiary: 98 x 98 x 36 cm Wyrób nie zawiera ftalanów.
  Cena:759.00PLN
 • leszek-opis.jpg

  Komplet "LESZEK" 11 szt

  Zestaw kształtek "Leszek" zawiera 11 wielokolorowych, miękkich brył-klocków o różnych kształtach, wykonanych z pianki i obszytych skajem. Zestaw przeznaczony jest do indywidualnych i grupowych zabaw edukacyjno-ruchowych, dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zestaw zapakowany w pokrowcu ma wymiary: 36 x 98 x 181 cm Wyrób nie zawiera ftalanów.
  Cena:1103.70PLN
 • nikus-opis.jpg

  Komplet "NIKUŚ" 14 szt

  Zestaw kształtek "Nikuś" jest kostką 1 x 1 x 1 metr. Zawiera 14 wielokolorowych, miękkich brył-klocków o różnych kształtach, wykonanych z pianki i obszytych skajem. Zestaw przeznaczony jest do indywidualnych i grupowych zabaw edukacyjno-ruchowych, dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zestaw zapakowany w pokrowcu ma wymiary: 100 x 100 x 100 cm. Wyrób nie zawiera ftalanów.
  Cena:1588.00PLN
 • olo-opis.jpg

  Komplet "OLO" 8 szt

  Zestaw kształtek "Olo" zawiera 8 wielokolorowych, miękkich brył-klocków o różnych kształtach, wykonanych z pianki i obszytych skajem. Zestaw przeznaczony jest do indywidualnych i grupowych zabaw edukacyjno-ruchowych, dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Specyfiką zestawu jest nauka przestrzennego dobierania brył w celu ułożenia kostki. Zestaw zapakowany w pokrowcu ma wymiary: 90 x 90 x 90 cm Wyrób nie zawiera ftalanów.
  Cena:1140.00PLN
 • lukasz-opis.jpg

  Komplet "ŁUKASZ" 13 szt

  Zestaw kształtek "Łukasz" zawiera 13 wielokolorowych, miękkich brył-klocków o różnych kształtach, wykonanych z pianki i obszytych skajem. Zestaw przeznaczony jest do indywidualnych i grupowych zabaw edukacyjno-ruchowych, dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zestaw zapakowany w pokrowcu ma wymiary: 41 x 61 x 91 cm Wyrób nie zawiera ftalanów
  Cena:550.00PLN
 • filip-1-opis.jpg

  Komplet "Filip" 18 szt - (z pokrowcem SKAY)

  Zestaw kształtek "Filip" zawiera 18 wielokolorowych, miękkich brył-klocków o różnych kształtach, wykonanych z pianki i obszytych skajem. Zestaw przeznaczony jest do indywidualnych i grupowych zabaw edukacyjno-ruchowych, dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zestaw zapakowany w pokrowcu ze skaju może służyć jako materac o wymiarach: 16 x 122 x 206 cm Wyrób nie zawiera ftalanów
  Cena:1170.00PLN
 • hubert-opis.jpg

  Komplet "HUBERT" 19 szt

  Zestaw kształtek "Hubert" zawiera 19 wielokolorowych, miękkich brył-klocków o różnych kształtach, wykonanych z pianki i obszytych skajem. Zestaw przeznaczony jest do indywidualnych i grupowych zabaw edukacyjno-ruchowych, dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zestaw zapakowany w pokrowcu ma wymiary: 60 x 115 x 125 cm Wyrób nie zawiera ftalanów.
  Cena:1188.00PLN
 • irek-opis.jpg

  Komplet "IREK" 11 szt

  Zestaw kształtek "Irek" zawiera 11 wielokolorowych, miękkich brył-klocków o różnych kształtach, wykonanych z pianki i obszytych skajem. Zestaw przeznaczony jest do indywidualnych i grupowych zabaw edukacyjno-ruchowych, dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zestaw zapakowany w dwóch pokrowcach o wymiarach: I - 92 x 120 x 122 cm II - 61 x 82 x 91 cm Wyrób nie zawiera ftalanów.
  Cena:2050.00PLN
 • jas-opis.jpg

  Komplet "JAŚ" 4 szt

  Zestaw kształtek "Jaś" zawiera 4 wielokolorowe, miękkie bryły-klocki o różnych kształtach, wykonane z pianki i obszyte skajem. Zestaw przeznaczony jest do indywidualnych i grupowych zabaw edukacyjno-ruchowych, dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Wyrób nie zawiera ftalanów.
  Cena:1166.00PLN
 • bartek-opis.jpg

  ZESTAW "BARTEK" 13 szt

  Zestaw kształtek "Bartek" zawiera 13 wielokolorowych, miękkich brył-klocków o różnych kształtach, wykonanych z pianki i obszytych skajem. Zestaw przeznaczony jest do indywidualnych i grupowych zabaw edukacyjno-ruchowych, dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zestaw zapakowany w pokrowcu ma wymiary: 150 x 90 x 30 cm
  Cena:879.00PLN
 • dyzio-opis.jpg

  ZESTAW "DYZIO" 11 szt

  Zestaw kształtek "Dyzio" zawiera 11 wielokolorowych, miękkich brył-klocków o różnych kształtach, wykonanych z pianki i obszytych skajem. Zestaw przeznaczony jest do indywidualnych i grupowych zabaw edukacyjno-ruchowych, dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
  Cena:565.00PLN
 • adas.jpg

  ZESTAW KSZTAŁTEK "ADAŚ" 10 szt

  Zestaw kształtek "Adaś" zawiera 10 wielokolorowych, miękkich brył-klocków o różnych kształtach, wykonanych z pianki i obszytych skajem. Zestaw przeznaczony jest do indywidualnych i grupowych zabaw edukacyjno-ruchowych, dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
  Cena:835.00PLN
 • czesio-opis.jpg

  ZESTAW KSZTAŁTEK "CZESIO" 11 szt

  Zestaw kształtek "Czesio" zawiera 11 wielokolorowych, miękkich brył-klocków o różnych kształtach, wykonanych z pianki i obszytych skajem. Zestaw przeznaczony jest do indywidualnych i grupowych zabaw edukacyjno-ruchowych, dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
  Cena:1849.00PLN
Facebook