Oferta specjalna!
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
zestaw_do_analizy_wody_W12720_.jpg

Zestaw do analizy wody

Zestaw walizkowy  to pomoc dydaktyczna służąca do szybkiego pomiaru jakości wody.

Cena:597.00PLN
esprit_ST[2].png

Tablica interaktywna ésprit ST + program zdobywcy wiedzy NOWOŚĆ

Tablica interaktywna ésprit ST + program zdobywcy wiedzy dla klas 1-3. Licencja dla szkoły na 6 miesięcy. 10 stanowisk (w zestawie z tablicą interaktywną)ZdobywcyWiedzy.pl to nowoczesna platforma edukacyjna dla uczniów na etapie edukacji wczesnoszkolnej. Doskonale sprawdzi się jako oprogramowanie na tablicę interaktywną lub tablet, oferując ponad 10 000 ćwiczeń online, gier edukacyjnych i quizów. Materiał edukacyjny podzielony został na trzy klasy i cztery edukacje: polonistyczną, matematyczną, przyrodniczą oraz język angielski.

Cena:2690.00PLN
www_zp1[3].jpg

Zawody przyszłości 1-3 - Promocja

Zawody przyszłości to seria multimedialnych programów komputerowych stanowiących rozszerzenie i pogłębienie istotnych wiadomości o zawodach, na które wzrasta zapotrzebowanie w dzisiejszym świecie. Programy z tej serii zawierają prezentacje zawodów oraz testy sprawdzające wiedzę o prezentowanych zawodach.

PROMOCJA!

Komplet “Zawody przyszłości cz. 1-3″ w specjalnej cenie 600 zł brutto (cena każdej części oddzielnie – 270 zł).
Promocja obowiązuje od 15.04.2015 r. do 30.06.2015 r.

Cena:600.00PLN

Radosna Szkoła

Galeria

materace

zestawy kształtek

 
Sortuj wg:
 • macko-opis.jpg

  Komplet "MAĆKO" 12 szt

  Zestaw kształtek "Maćko" zawiera 12 wielokolorowych, miękkich brył-klocków o różnych kształtach, wykonanych z pianki i obszytych skajem. Zestaw przeznaczony jest do indywidualnych i grupowych zabaw edukacyjno-ruchowych, dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zestaw zapakowany w pokrowcu ma wymiary: 80 x 150 x 185 cm Wyrób nie zawiera ftalanów.
  Cena:2380.00PLN
 • emil-opis.jpg

  Komplet "EMIL" 30 szt

  Zestaw kształtek "Emil" zawiera 30 wielokolorowych, miękkich brył-klocków o różnych kształtach, wykonanych z pianki i obszytych skajem. Zestaw przeznaczony jest do indywidualnych i grupowych zabaw edukacyjno-ruchowych, dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zestaw zapakowany w pokrowcu ma wymiary: 220 x 120 x 40 cm Wyrób nie zawiera ftalanów
  Cena:1590.00PLN
 • grzes-opis.jpg

  Komplet "GRZEŚ" 8 szt

  Zestaw kształtek "Grześ" zawiera 8 wielokolorowych, miękkich brył-klocków o różnych kształtach, wykonanych z pianki i obszytych skajem. Zestaw przeznaczony jest do indywidualnych i grupowych zabaw edukacyjno-ruchowych, dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zestaw zapakowany w pokrowcu ma wymiary: 91 x 93 x 121 cm Wyrób nie zawiera ftalanów
  Cena:1267.50PLN
 • krzys-opis.jpg

  Komplet "KRZYŚ" 10 szt

  Zestaw kształtek "Krzyś" zawiera 10 wielokolorowych, miękkich brył-klocków o różnych kształtach, wykonanych z pianki i obszytych skajem. Zestaw przeznaczony jest do indywidualnych i grupowych zabaw edukacyjno-ruchowych, dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zestaw zapakowany w pokrowcu ma wymiary: 98 x 98 x 36 cm Wyrób nie zawiera ftalanów.
  Cena:759.00PLN
 • leszek-opis.jpg

  Komplet "LESZEK" 11 szt

  Zestaw kształtek "Leszek" zawiera 11 wielokolorowych, miękkich brył-klocków o różnych kształtach, wykonanych z pianki i obszytych skajem. Zestaw przeznaczony jest do indywidualnych i grupowych zabaw edukacyjno-ruchowych, dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zestaw zapakowany w pokrowcu ma wymiary: 36 x 98 x 181 cm Wyrób nie zawiera ftalanów.
  Cena:1103.70PLN
 • nikus-opis.jpg

  Komplet "NIKUŚ" 14 szt

  Zestaw kształtek "Nikuś" jest kostką 1 x 1 x 1 metr. Zawiera 14 wielokolorowych, miękkich brył-klocków o różnych kształtach, wykonanych z pianki i obszytych skajem. Zestaw przeznaczony jest do indywidualnych i grupowych zabaw edukacyjno-ruchowych, dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zestaw zapakowany w pokrowcu ma wymiary: 100 x 100 x 100 cm. Wyrób nie zawiera ftalanów.
  Cena:1588.00PLN
 • olo-opis.jpg

  Komplet "OLO" 8 szt

  Zestaw kształtek "Olo" zawiera 8 wielokolorowych, miękkich brył-klocków o różnych kształtach, wykonanych z pianki i obszytych skajem. Zestaw przeznaczony jest do indywidualnych i grupowych zabaw edukacyjno-ruchowych, dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Specyfiką zestawu jest nauka przestrzennego dobierania brył w celu ułożenia kostki. Zestaw zapakowany w pokrowcu ma wymiary: 90 x 90 x 90 cm Wyrób nie zawiera ftalanów.
  Cena:1140.00PLN
 • lukasz-opis.jpg

  Komplet "ŁUKASZ" 13 szt

  Zestaw kształtek "Łukasz" zawiera 13 wielokolorowych, miękkich brył-klocków o różnych kształtach, wykonanych z pianki i obszytych skajem. Zestaw przeznaczony jest do indywidualnych i grupowych zabaw edukacyjno-ruchowych, dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zestaw zapakowany w pokrowcu ma wymiary: 41 x 61 x 91 cm Wyrób nie zawiera ftalanów
  Cena:550.00PLN
 • filip-1-opis.jpg

  Komplet "Filip" 18 szt - (z pokrowcem SKAY)

  Zestaw kształtek "Filip" zawiera 18 wielokolorowych, miękkich brył-klocków o różnych kształtach, wykonanych z pianki i obszytych skajem. Zestaw przeznaczony jest do indywidualnych i grupowych zabaw edukacyjno-ruchowych, dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zestaw zapakowany w pokrowcu ze skaju może służyć jako materac o wymiarach: 16 x 122 x 206 cm Wyrób nie zawiera ftalanów
  Cena:1170.00PLN
 • hubert-opis.jpg

  Komplet "HUBERT" 19 szt

  Zestaw kształtek "Hubert" zawiera 19 wielokolorowych, miękkich brył-klocków o różnych kształtach, wykonanych z pianki i obszytych skajem. Zestaw przeznaczony jest do indywidualnych i grupowych zabaw edukacyjno-ruchowych, dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zestaw zapakowany w pokrowcu ma wymiary: 60 x 115 x 125 cm Wyrób nie zawiera ftalanów.
  Cena:1188.00PLN
Facebook