Oferta specjalna!
smkit.jpg

Magnesy - zestaw klasowy

Zestaw różnych rodzajów magnesów

Cena:253.00PLN
SONDa2(2)[1].jpg

SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm Zestaw 1

Stosowanie zestawu SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm podczas lekcji, pozwala nauczycielowi przekazać wiedzę na temat zjawisk fizyki nie tylko w postaci teorii. Uczniowie mogą w łatwiejszy sposób utrwalić świeżo zdobytą wiedzę, samodzielnie przeprowadzając doświadczenia. Z naszą pomocą dydaktyczną lekcja zmienia się w multimedialny wykład, a możliwość współpracy z komputerem zachęca uczniów do wykonywania ćwiczeń i wyciągania wniosków.Poniżej link do filmu instruktażowego o Sondzie- doświadczenia z zakresu fizyki http://www.youtube.com/user/pwnTranslatica

Cena:6000.00PLN
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
alfabet-i-cyfry-sensoryczne.jpg

Alfabet polski pisany + cyfry

Grawerowane na płycie Hdf „6" wielkie i małe litery polskiego alfabetu wraz dwuznakami plus cyfry, łącznie 88 sztuk.

Cena:283.00PLN
Model_korpusu_czlowieka_w_3D_-_zawiera_wiele_anatomii_obejmujacych_glowe,_szyje,_klatke_piersiowa,_pachy_i_konczyny_gorne..jpg

Model korpusu człowieka w 3D

Model korpusu człowieka w 3D - zawiera wiele anatomii obejmujących głowę, szyję, klatkę piersiową, pachy i kończyny górne.

Cena:25533.00PLN
ibalance601header.png

Waga precyzyjna IBALANCE601

Waga 600g/0,01g. Jest to profesjonalna waga precyzyjna z mnóstwem funkcji, który z pewnością spełniają najwyższe oczekiwania. Posiada dwa jasne diody LED wyświetlacze (na przeciwnych stronach), co czyni go idealnym do nauki, pokazując wagę do innych, i wielozadaniowości.

Cena:940.00PLN

Geografia

Galeria

Lornetki,kompasy,lupy

Tellurium

foliogramy do geografi

mapy geograficzne

modele z geografii

stacje meteorologiczne

Sortuj wg:
 • um271.2[1].jpg

  Lupa stojąca składana

  Lupa stojąca składana duża 110mm - pow. x 3
  Cena:56.00PLN
 • big_MR-GE-62-DUO-Polska-fizyczna-z-elementami-ekologii---mapa-konturowa-przod_02.jpg

  Mapa fizyczna Polski z elementami ekologii

  Ścienna mapa szkolna przedstawiająca ukształtowanie powierzchni Polski. Mapę fizyczną Polski wzbogacono dodatkowo o informacje na temat ochrony środowiska. Umieszczone są na niej parki narodowe, parki krajobrazowe, ostoje wodno - błotne objęte konwencją Ramsarską oraz rezerwaty biosfery wpisane na światową listę UNESCO. Mapa wykonana jest najnowocześniejszą techniką pozwalającą na uzyskanie unikalnego efektu trójwymiarowego. Po obu stronach mapy rozmieszczone są uzupełniające informacje i opisy oraz mapka obszarów zagrożenia ekologicznego.
  Cena:198.00PLN
 • antar_fiz.jpg

  Antarktyda fizyczna - 160 x 120 cm

  Ścienna, fizyczna mapa szkolna wydawnictwa National Geographic przedstawiająca ukształtowanie powierzchni Antarktydy. Zawiera bogate informacje dotyczące geografii rejonu antarktycznego, klimatu, bogactw naturalnych, flory i fauny, lodowców, historii odkryć oraz badań tego najbardziej tajemniczego i niedostępnego kontynentu. Ukazane są lokalizacje antarktycznych stacji badawczych, a dodatkowa mapka pokazuje podłoże skalne i przekrój przez pokrywę lodową Antarktydy.

   

  Cena:199.00PLN
 • Atlasy_szkolne.jpg

  Atlasy szkolne ilustrowane

  Zestaw atlasów szkolnych ilustrowanych -kpl 10szt

  Każdy atlas to 32 strony,
  oprawa klejona,
  format 24 x 16,5 cm.

  Cena:105.00PLN
 • AtmosferaLiceum01.jpg

  Atmosfera.kpl. 10 szt.

  Atmosfera.kpl. 10 szt.
  Cena:250.00PLN
 • azja_fiz.jpg

  DUO Azja fizyczna/Azja konturowa - 160 x 120 cm

  Format 160 x 120 cm - Wykonanie: folia strukturalna - Oprawa: wałki drewniane z zaczepem
  Cena:258.94PLN
 • euro_kontur.jpg

  DUO Europa mapa fizyczna/Europa mapa ćwiczeniowa hipsometryczna - 150 x 110 cm

  Format 150 x 110 cm - Wykonanie: folia strukturalna - Oprawa: wałki drewniane z zaczepem
  Cena:214.20PLN
 • big_MR-GE-96_Mapa_administracyjna_Pl_-_Pl_fizyczna.jpg

  DUO Mapa administracyjna Polski / Polska fizyczna z elementami ekologii

  Dwustronna ścienna mapa szkolna przedstawiająca ukształtowanie powierzchni Polski. Mapę fizyczną Polski wzbogacono dodatkowo o informacje na temat ochrony środowiska. Umieszczone są na niej parki narodowe, parki krajobrazowe, ostoje wodno - błotne objęte konwencją Ramsarską oraz rezerwaty biosfery wpisane na światową listę UNESCO. Mapa wykonana jest najnowocześniejszą techniką pozwalającą na uzyskanie unikalnego efektu trójwymiarowego. Po obu stronach mapy rozmieszczone są uzupełniające informacje i opisy oraz mapka obszarów zagrożenia ekologicznego.
  Cena:214.20PLN
 • pl_kraj_hist[1].jpg

  DUO Mapa krajoznawcza Polski - historia i kultura / Mapa krajoznawcza Polski - przyroda NOWOŚĆ!!!

  MAPA DWUSTRONNA FORMATY160 x 120 cm(plansza ścienna) POZIOMY NAUCZANIA- podstawowy- gimnazjalny- średni (licealny)- policealny Wykonanie: folia strukturalna. Oprawa: wałki drewniane z zaczepem.
  Cena:214.20PLN
 • big_DUO_Polska_fizyc_494bbab6f17d6.jpg

  DUO Polska fizyczna z elementami ekologii / mapa hipsometryczna

  Dwustronna ścienna mapa szkolna przedstawiająca ukształtowanie powierzchni Polski. Mapę fizyczną Polski wzbogacono dodatkowo o informacje na temat ochrony środowiska. Umieszczone są na niej parki narodowe, parki krajobrazowe, ostoje wodno - błotne objęte konwencją Ramsarską oraz rezerwaty biosfery wpisane na światową listę UNESCO. Mapa wykonana jest najnowocześniejszą techniką pozwalającą na uzyskanie unikalnego efektu trójwymiarowego. Po obu stronach mapy rozmieszczone są uzupełniające informacje i opisy oraz mapka obszarów zagrożenia ekologicznego.
  Cena:214.20PLN
 • swiat_fiz.jpg

  DUO Świat fizyczny z elementami ekologii/Świat hipsometryczny - 160 x 120 cm

  Format 160 x 120 cm - Wykonanie: folia strukturalna - Oprawa: wałki drewniane z zaczepem
  Cena:258.94PLN
 • planetarium_Bresser_1.jpg

  Domowe Planetarium

  Już nie musisz iść do profesjonalnego planetarium lub studiować atlasy nieba, aby poznać nazwy i położenie gwiazdozbiorów oraz podstawowych gwiazd na nocnym niebie. Dzięki temu urządzeniowi możesz zamienić pokój na domowe planetarium. Wystarczy tylko umieścić planetarium w zacienionym pomieszczeniu pod sufitem aby niezależnie od pogody poznawać niebo. Dzięki możliwości zdefiniowania miejsca i czasu obserwacji można oglądać położenie obiektów odpowiadające zadanym warunkom. Umiejscowiony w podstawie napęd oddaje zmiany położenia obiektów nieba w czasie, będące rezultatem ruchu obrotowego ziemi. Umożliwia wybór obiektów półkuli północnej lub południowej.
  Cena:399.00PLN
 • planetarium_domowe_ioptron_dod_3.jpg

  Domowe planetarium II

  Wspaniałe planetarium domowe dla każdego miłośnika astronomii. 1100 gwiazd (do 4,5m) i wszystkie 88 gwiazdozbiorów nocnego nieba, bardzo staranne wykończenie, możliwość ustawienia nieba na dowolny punkt obserwacyjny na Ziemi i zdalne sterowanie za pomocą pilota - słowem najlepszy na rynku globus i projektor nieba w jednym.

  Cena:490.00PLN
 • Mlody_ekolog_plansza.jpg

  Ekologia i ochrona przyrody - zestaw plansz

  Ekologia i ochrona przyrody-Zestaw 7 plansz 100x70 cm gotowych do zawieszenia

  Cena:256.20PLN
 • Europa_20Gospodarcza.jpg

  Europa Gospodarcza

  Najnowsze dane dotyczące gospodarki europejskiej oraz demografi.Wym.150x110,folia strukturalna najwyższej jakości.Oprawa w półwałki drewniane.
  Cena:220.42PLN
 • 13.png

  Geografia

  Geografia, to multimedialny program edukacyjny przeznaczony do powtórki i poszerzania wiadomości z zakresu geografii i orientacji na mapie, dla klas 6-8. •Nieograniczone multilicencje szkolne na wszystkie komputery w szkole •Możliwość pracy z oprogramowaniem edukacyjnym na wszystkich typach tablic interaktywnych i platformach systemów operacyjnych •Dostępność w każdej chwili bez wymagania instalacji

  Cena:499.00PLN
 • Geografia._Plansze_interaktywne_szkola_podstawowa.jpg

  Geografia. Plansze interaktywne szkoła podstawowa

  Plansze interaktywne z geografii -Licencja dla 3 uzytkowników

  Cena:220.00PLN
 • large_MR-GE-29_Geologia_Polski_all.jpg

  Geologia Polski - tektonika i stratygrafia

  Ścienna mapa szkolna z działu geologii Polski poświęcona zagadnieniom tektoniki i stratygrafii. Mapa jest dwudzielna: pierwsza część przedstawia najważniejsze jednostki geologiczno-tektoniczne Polski; druga część to stratygrafia - utwory starsze od czwartorzędu - pokazująca rozmieszczenie, rodzaj i wiek skał. Uzupełnieniem map jest tabela stratygraficzna przedstawiająca najnowsze ujęcie zagadnień epok geologicznych oraz ich okresów czasowych.

  Cena:198.14PLN
 • big_MR-GE-28_Geomorfologia_Polski.jpg

  Geomorfologia Polski - typy rzeźby i ich pochodzenie

  Ścienna mapa szkolna przedstawiająca geomorfologię Polski, typy rzeźby i ich pochodzenie. Na mapie uwzględnione są najważniejsze rodzaje procesów rzeżbotwórczych z podziałem na epoki geologiczne, w których kształtowały one powierzchnię naszego kraju. Dodatkowo pokazane są przebiegi krawędzi tektonicznych i zasięgi zlodowaceń: Wisły, Odry i Sanu II. Umiejscowienie na mapie obecnych krain geograficznych pozwala na łatwiejsze zrozumienie historii geologicznej Polski.

  Cena:198.14PLN
 • lodowiec_gorski.jpg

  Hydrosfera

  Foliogramy przedstawiają różne zagadnienia omawiane na lekcjach geografii w szkołach. Są to rysunki i schematy obrazujące zjawiska, np. zaćmienie Słońca i Księżyca, zasadę powstawania bryzy. Część foliogramów to piękne ilustracje, np. doliny polodowcowej z dokładnym opisem części składowych, na niektórych umieszczone są zdjęcia z ciekawymi ujęciami dotyczącymi omawianych tematów, na innych tabele i mapy świata. Całość podana w ciekawej i przejrzystej formie na pewno zainteresuje uczniów, a nauczycielowi ułatwi proces kształcenia
  Cena:185.00PLN
 • kompas.jpg

  KOMPAS METALOWY

  Kompas może służyć nie tylko do określania położenia i kierunku w którym powinniśmy iść ale także dzięki jego pomocy można określać wysokość przedmiotów terenowych , oraz odległość (np. szerokość rzeki) a także nachylenie stoku. Jest, więc bardzo przydatnym instrumentem, który w terenie stale będzie nam pomocny.

  Cena:18.00PLN
 • Kontynenty_PH.jpg

  KONTYNENTY TABLICOWE MAGNETYCZNE + akcesoria

  Pomoc dydaktyczna z arsenału aktywnych metod nauczania. Pierwszy krok w stronę nauki geografii – poznanie topografii świata. Kolorowe kontury poszczególnych kontynentów nadrukowane na folii magnetycznej, pozwalają aktywnie tworzyć, ale i opisywać mapę świata, wyznaczać międzykontynentalne granice itp. Idealny format do ćwiczeń na szkolnej tablicy. Pracę ułatwią znajdujące się w komplecie praktyczne dodatki: > teleskopowy wskaźnik nauczycielski > startowy komplet flamastrów.  DANE TECHNICZNE : Grubość folii 1 mm Rozpiętość Antarktydy 90 cm Pozostałe kontynenty z zachowaniem skali proporcji
  Cena:349.00PLN
 • 45353.jpg

  Kalendarz Pogody Nr kat 17

  Kalendarz pogody Pomoc przeznaczona do edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Kalendarz wykonany jest ze sztywnego kartonu o wymiarach 70cm x 70cm. Górna część planszy zawiera nazwy kolejnych dni tygodnia, pozostałe pola w formie kwadratów to miejsca, w które umieszcza się symbole pogody.
  Cena:163.48PLN
 • kompas-z-linijka-meteor-85mm-.jpg

  Kompas linijka

  Materiał: przezroczysty plastik,

  Średnica tarczy: 38 mm dł 85 mm

  Przeznaczenie: kompas do określenia stron świata, oraz wyznaczania azymutu na mapie. Posiada obrotową tarczę zanurzaną w niezamarzającej cieczy oraz 2 wykresy do przeliczania skali mapy na odległość w kilometrach.

  Cena:21.00PLN
 • KsztaltowanieZiemiLiceum01.jpg

  Kształtowanie powierzchni Ziemi.kpl.9 szt.

  Kształtowanie powierzchni Ziemi.kpl.9 szt.
  Cena:230.00PLN
 • LitosferaLiceum02.jpg

  Litosfera i wnętrze ziemi

  Foliogramy przedstawiają różne zagadnienia omawiane na lekcjach geografii w szkołach. Są to rysunki i schematy obrazujące zjawiska, np. zaćmienie Słońca i Księżyca, zasadę powstawania bryzy. Część foliogramów to piękne ilustracje, np. doliny polodowcowej z dokładnym opisem części składowych, na niektórych umieszczone są zdjęcia z ciekawymi ujęciami dotyczącymi omawianych tematów, na innych tabele i mapy świata. Całość podana w ciekawej i przejrzystej formie na pewno zainteresuje uczniów, a nauczycielowi ułatwi proces kształcenia.
  Cena:235.00PLN
 • small.php[1].png

  Lornetka Entry 10x50

  Lornetka Entry 10x50 Nr katalogowy: # Powłoki antyodblaskowe oraz wysokiej jakości pryzmaty BaK4 zapewniają ostry i jasny obraz. Dzięki wodoodporności, deszcz nie stanowi przeszkody podczas obserwacji. Gumowane i ergonomiczne pokrycie korpusu gwarantuje pewny chwyt lornetki oraz absorbuje częściowo uderzenia. Dane techniczne model: 10x50 powiększenie: 10x średnica obiektywów: 50 mm pryzmaty: BaK4 pole widzenia: 114 m / 1000 m źrenica wyjściowa: 5 mm max. odległość od oka: 12 mm min. odległość ostrzenia: 9 m waga: 840 g Wyposażenie nakrywki na okulary i obiektywy niezależne, bez uchwytów pasek do lornetki pokrowiec miękki ściereczka do czyszczenia optyki
  Cena:249.00PLN
 • lornetka-bresser-condor-10x42-2256-4.jpg

  Lornetka CONDOR 10x42, powłoki URC, dożywotnia gwarancja

  Cena:599.00PLN
 • small.php[2].png

  Lornetka Entry 7x50

  Powłoki antyodblaskowe oraz wysokiej jakości pryzmaty BaK4 zapewniają ostry i jasny obraz. Dzięki wodoodporności, deszcz nie stanowi przeszkody podczas obserwacji. Gumowane i ergonomiczne pokrycie korpusu gwarantuje pewny chwyt lornetki oraz absorbuje częściowo uderzenia.
  Cena:239.00PLN
 • Lornetka_FUJINON_TS12x28.jpg

  Lornetka FUJINON TS12x28

  Cena:3499.00PLN
 • lornetka-bresser-pirsch-8x56-phc-wp-2258-4.jpg

  Lornetka PIRSCH ED 8x56 PhC, WP 1m, dożywotnia gwarancja

  Cena:1799.00PLN
 • lornetka_-travel-.jpg

  Lornetka TRAVEL 20x50

  Cena:229.00PLN
 • dfuturus.jpg

  Lornetka Yukon Futurus 7x50

  Nowoczesna, niezawodna lornetka wyposażona w b.dobrej jakości powłoki antyodblaskowe TrueColorTM oraz system mocowania osłonek okularowych i obiektywowych EclipseTM
  Cena:259.00PLN
 • dfuturus_8-24x50.jpg

  Lornetka Yukon Futurus 8-24x50 Zoom

  Futurus 8-24x50 Zoom to uniwersalna lornetka porro-pryzmatyczna stworzona w oparciu o doświadczenie zdobyte przy projektowaniu serii Futurus oraz posiadająca jej najlepsze cechy, które sprawiają, że Futurus Zoom doskonale sprawdza się w: strzelectwie sportowym, obserwacjach przyrody, ochronie obiektów, obserwacjach wydarzeń sportowych. Ergonomiczna obudowa zapewnia pewne trzymanie, a wykonanie i wyposażenie lornetki pozwala użytkować ją także w trudnych warunkach atmosferycznych.
  Cena:559.00PLN
 • Lupa_elektroniczna_dla_niedowidzacych_Clover_10.png

  Lupa elektroniczna dla niedowidzących Clover 10

  Przenośna lupa elektroniczna posiadająca duży, 10-calowy wyświetlacz i kamerę HD.
  Dzięki obrotowej kamerze umożliwia oglądanie obrazów z bliska jak i z odległości. Jest idealną pomocą dla osób słabowidzących w domu, szkole jak i w podróży.

  Cena:5590.00PLN
 • Lupa_elektroniczna_dla_niedowidzacych_Clover_7.jpg

  Lupa elektroniczna dla niedowidzących Clover 7

  Przenośna lupa elektroniczna posiadająca duży, 7-calowy wyświetlacz i kamerę HD.
  Dzięki obrotowej kamerze umożliwia oglądanie obrazów z bliska jak i z odległości.

  Cena:3940.00PLN
 • product_thumb.php_m[1].jpg

  Lupa z rączką

  Lupa 75 mm

  Bardzo solidnie wykonana lupa w rozsądnej cenie. Całość prezentuje się bardzo ładnie. Soczewka wykonana ze szkła, obraz widoczny przez lupę jest bardzo czysty - brak rozmazań. Soczewka w oprawie metalowej wykonanej na wysoki połysk. Rękojeść wykonana z tworzywa wysokiej jakości. Lupa znajduje się w kartoniku widocznym na zdjęciu.

  Parametry lupy:
  Średnica soczewki: 75mm
  Soczewka: szklana
  Całkowita długość: 170 mm
  Cena:15.00PLN
 • swiat_gosp_450.jpg

  Mapa Gospodarcza Świata

  Najnowsze dane dotyczące gospodarki światowej oraz demografi.Wym.120x160,folia strukturalna najwyższej jakości.oprawa w półwałki drewniane.
  Cena:258.94PLN
 • 1079[1].jpg

  Mapa Polski z podziałem na strefy obciążenia wiatrem

  Ścienna mapa przedstawiająca podział Polski na strefy obciążenia wiatrem zgodnie z aneksem do polskiej normy PN-77/B-02011/Az1. Skala: 1 : 7000 000 Format: 120 x 110 cm
  Cena:220.00PLN
 • 1079.jpg

  Mapa Polski z podziałem na strefy obciążenia śniegiem

  Ścienna mapa przedstawiająca podział Polski na strefy obciążenia śniegiem zgodnie z aneksem do polskiej normy PN-80/B-02010/Az1. Skala: 1 : 7000 000 Format: 120 x 110 cm Pomoc dydaktyczna do: - geografii
  Cena:220.00PLN
 • big_MR-GE-92_Zoogeografia_Polski.jpg

  Mapa Zoogeografia Polski

  Ścienna mapa szkolna przedstawiająca występowanie charakterystycznych gatunków zwierząt na terenie Polski i ukazująca różnorodność biologiczną naszego kraju. Gatunki chronione zostały wyróżnione ramką. Mapa wykonana jest najnowocześniejszą techniką pozwalającą na uzyskanie unikalnego efektu trójwymiarowego.
  Cena:198.00PLN
 • pol_adm.jpg

  Mapa administracyjna Polski - 150 x 110 cm

  Format 150 x 110 cm - Wykonanie: folia strukturalna - Oprawa: wałki drewniane z zaczepem
  Cena:220.42PLN
 • big_MR-GE-21_Swiat_-_Rolnictwo_i_uzytkowanie_gleby.jpg

  Mapa gospodarcza świata - rolnictwo i użytkowanie gleby

  Gospodarcza mapa tematyczna przedstawiająca strukturę użytkowania ziemi na świecie. Na tym tle sygnaturami ukazane jest rozmieszczenie upraw istotnych ekonomicznie roślin, hodowli zwierząt gospodarczych oraz rybołówstwa. Główni producenci opisani są wartościami procentowego udziału w produkcji światowej. Przejrzysty i estetyczny podkład kolorystyczny oraz czytelne sygnatury ułatwiają korzystanie z mapy i przyswajanie informacji. Mapa została wzbogacona dodatkowo o zdjęcia obrazujące różnorodne przykłady rolnictwa. Wydanie drugie, aktualizowane na 2012 r.
  Cena:198.14PLN
 • big_MR-GE-22_Swiat_-_Surowce_przemysl_energetyka.jpg

  Mapa gospodarcza świata - surowce, przemysł i energetyka

  Ścienna mapa szkolna przedstawiająca zróżnicowanie gospodarcze świata - na podkładzie kartogramu konsumpcji energii elektrycznej (kWh/1 mieszk.) ukazane jest rozmieszczenie najważniejszych surowców naturalnych, główne ośrodki poszczególnych gałęzi przemysłu oraz lokalizacje największych elektrowni różnych typów.
  Cena:198.14PLN
 • europapolityczna.jpg

  Mapa polityczna Europy - 140 x 100 cm

  Układ państw i ich granice oraz główne miasta i regiony pokazane są na tle reliefu powierzchni ziemi. Na mapie pokazano sieć głównych dróg, ważne linie promowe, największe lotniska i porty morskie. Zaznaczono także granice sektorów ekonomicznych na Morzu Północnym. Z boku mapy umieszczone jest zestawienie najważniejszych danych o wszystkich państwach europejskich. Znajdziemy tam takie informacje jak: powierzchnia, ludność, waluta, język oficjalny oraz flaga.
  Cena:220.42PLN
 • show_image_in_imgtag.php[5].jpg

  Mapa polityczna świata (aktualizowana na 2016r)

  Ścienna mapa polityczna świata aktualizowana na 2016r (uwzględnia powstanie Sudanu Południowego). Mapa wzbogacona jest flagami państw oraz informacjami porównawczymi na temat poszczególnych kontynentów. W kartonach bocznych umieszczone są następujące mapy: obszar karaibski Arktyka Antarktyka Skala: 1 : 26 000 000 Format: 150 x 110 cm - Wykonanie: folia strukturalna - Oprawa: wałki drewniane z zaczepem

  Cena:220.42PLN
 • Ameryka_P____noc_4b8bb1e3dbac4.jpg

  Mapy Polski i Świata

  Mapy Polski i Świata -11 plansz 100x70 gotowych do zawieszenia
  Cena:396.00PLN
 • Mierzenie_dlugosci_-_rabatowy_zestaw_miar.jpg

  Mierzenie długości - rabatowy zestaw miar

  Mierzenie długości - rabatowy zestaw miar

  Pomiary długości to czynność, która towarzyszy nam przez całe życie, tak więc bardzo ważne jest przyswojenie przez uczniów różnych technik dokonywania tego podstawowego pomiaru i zaznajomienie ze skalami pomiaru i sposobami ich praktycznego wykonywania.

  Cena:199.00PLN
 • Klimatyscreen300x228.jpg

  Multimedialny Geograficzny Atlas Świata

  Składający się z 23 interaktywnych map ogólnogeograficznych i tematycznych jest pierwszym multimedialnym atlasem przygotowanym specjalnie z myślą o nauczaniu geografii w szkołach i w domu. Zgodny z nową podstawą programową. Absolutnie unikatowym rozwiązaniem przyjętym przez Wydawnictwo jest sposób licencjonowania naszych multimediów - licencja jest bezterminowa i upoważnia do kopiowania i przekazywania atlasu uczniom wszystkich roczników w obrębie danej jednostki edukacyjnej.
  Cena:393.00PLN
 • big_1424871809Geografia_certyfikat.jpg

  Multimedialny Geograficzny Atlas Świata

  Geograficzny Atlas Świata składający się z 23 interaktywnych map ogólnogeograficznych i tematycznych jest pierwszym multimedialnym atlasem przygotowanym specjalnie z myślą o nauczaniu geografii w szkołach i w domu. Zgodny z nową podstawą programową i współpracujący z każdym podręcznikiem jest elastycznym, nowoczesnym i wygodnym narzędziem. Jego zalety zostały docenione na kieleckich targach EDUKACJA 2013, podczas których atlas został nagrodzony certyfikatem KLASY MARZEŃ.

  Cena:393.00PLN
 • Nakladka_magnetyczna_-_mapa_Polski.jpg

  Nakładka magnetyczna - mapa Polski

  Nakładki zmywalne to nowoczesne rozwiązanie, które powiększy spektrum możliwości Twojej klasycznej tablicy szkolnej Nakładka przylega do wszelkiego rodzaju tablic szkolnych i flipchartów wykonanych na bazie blach. Piszemy po niej markerami wodnozmywalnymi (lepsze w zmywaniu) lub suchościeralnymi.

  Cena:199.00PLN
 • Obieg_wody_w_prz_4c1214db82eb3.jpg

  Nauka o ziemi - 28 plansz

  Komplet 28 plansz o wymiarach 100 x 70cm, oprawionych w metalowe ramki, gotowych do powieszenia.

  Cena:1008.00PLN
 • show_image_in_imgtag.php[9].jpg

  Odpady i recykling CD

  Pomoc dydaktyczna przeznaczona jest do realizacji programu przyrody w szkole podstawowej oraz biologii w gimnazjum i szkołach ponadgimnazjalnych. Znajdzie również wiele zastosowań w trakcie zajęć dodatkowych. Interaktywna pomoc dydaktyczna ODPADY I RECYKLING szeroko przedstawia zagadnienia związane z powstawaniem i gospodarką odpadami. Omówiony jest w przystępny sposób temat POWSTAWANIA I KLASYFIKACJI ODPADÓW, podział odpadów ze względu na ich pochodzenie, rodzaj, użyteczność lub stwarzane przez nie ryzyko.
  Cena:136.50PLN
 • parki_narodowe_polski.png

  Parki Narodowe Polski

  Foliogramy przedstawiają różne zagadnienia omawiane na lekcjach geografii w szkołach. Są to zdjęcia i opisy dotyczące poszczególnych parków. Część foliogramów to piękne ilustracje. Całość podana w ciekawej i przejrzystej formie na pewno zainteresuje uczniów, a nauczycielowi ułatwi proces kształcenia.
  Cena:374.00PLN
 • Parki_narodowe_i_4dde4b722f83b.jpg

  Parki narodowe i inne formy ochrony przyrody w Polsce

  Pomoc dydaktyczna przeznaczona jest do realizacji programu przyrody w szkole podstawowej oraz biologii w gimnazjum. Znajdzie również wiele zastosowań w trakcie zajęć dodatkowych i na kółkach zainteresowań.
  Cena:120.00PLN
 • 85800_z1.jpg

  Planety - układ słoneczny NOWOŚĆ

  Sytem planetarny - 9 Planet: Merkury, Venus, Ziemia, Mars, Jowisz, Saturn, Uran, Neptun i Pluton. Sterowanie - na baterie. (są na wyposażeniu) Lektor w języku angielskim - opis każdej planety.
  Cena:345.00PLN
 • big_Polska__ochrona_4ff6acc659f15[1].jpg

  Polska - ochrona przyrody i sieć ECONET

  Ścienna mapa szkolna przedstawiająca najwazniejsze formy ochrony przyrody w Polsce na tle sieci ECONET. Umieszczone są na niej parki narodowe, parki krajobrazowe, ostoje wodno - błotne objęte konwencją Ramsarską oraz rezerwaty biosfery wpisane na światową listę UNESCO. Mapa wykonana jest najnowocześniejszą techniką pozwalającą na uzyskanie unikalnego efektu trójwymiarowego.

  Cena:198.00PLN
 • large_MR-GE-30_Polska_-_Przemysl_i_Energetyka.jpg

  Polska - przemysł i energetyka (stan na 2014)

  Ścienna mapa szkolna przedstawiająca nowoczesne i najbardziej aktualne ujęcie różnorodnych zagadnień z geografii gospodarczej Polski. Mapa główna, na podkładzie kartogramu PKB (zł/mieszk.), ukazuje rozmieszczenie głównych ośrodków poszczególnych gałęzi przemysłu. Dodatkowo powiązane jest to ze strukturą sieci energetycznej, czyli lokalizacjami najważniejszych elektrowni (z podziałem na rodzaje) oraz przebiegiem sieci najwyższych napięć.
  Cena:198.14PLN
 • fauna_lasu_cz_i.png

  Przyroda szkoła podstawowa, foliogramy 30 szt.

  Zestaw folii do przyrody
  Cena:439.00PLN
 • Rolnictwo-w-Polsce_mapa.jpg

  Rolnictwo w Polsce - uprawy i struktura użytkowania ziemi

  Ścienna mapa szkolna przedstawiająca rozmieszczenie dominujących upraw, hodowli i strukturę użytkowania ziemi, uzupełniona dodatkowo o interesujące dane statystyczne.

  Mapa główna przedstawia rolnicze użytkowanie ziemi w Polsce, czyli przeważające uprawy na danym obszarze. Na tym tle ukazane jest rozmieszczenie istotnych rejonów hodowli zwierząt gospodarczych oraz uprawy ważnych ekonomicznie roślin takich jak rośliny oleiste, włókniste, chmiel czy tytoń.

  Na mapie pomocniczej ukazana jest struktura wielkościowa gospodarstw rolnych jako analiza dwóch czynników: średniej powierzchni gruntów rolnych w gospodarstwie i zróżnicowania gospodarstw rolnych wg grup obszarowych. Dodatkowych informacji dostarczają wykresy kołowe przedstawiające: strukturę bonitacyjną gleb, strukturę użytkowania ziemi i strukturę zasiewów (wszystkie dane na 2015).

  Cena:198.00PLN
 • Skaly_i_mineraly_zestaw_56_sztuk.jpg

  Skały i minerały - zestaw 56 sztuk

  SKAŁY I MINERAŁY – Zestaw 56 ZESTAW SZKOLNYCH PRÓBEK
  dla geografa i chemika

  Cena:298.00PLN
 • skaly_osadowe.jpg

  Skały osadowe zestaw 15 szt

  Tematyczne małe kolekcje skał, minerałów i skamieniałości umożliwiają wybór aktualnie potrzebnych zestawów. Doskonałe uzupełnienie lekcji, zachęca dzieci do poszukiwania dalszych informacji.

  Kolekcje zawierają po 15 okazów o wielkości ok. 3,8 cm. Umieszczone są w pudełeczku z przegródkami, a okazy są numerowane i opisane w instrukcji.

  Cena:139.00PLN
 • Skad_i_dokad.jpg

  Skąd i dokąd film

  Film przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych. „Skąd i dokąd” – to film opowiadający o roli Wisły w kształtowaniu ekosystemów położonych na terenach, przez które płynie rzeka. Filmowa podróż zaczyna się u źródeł Wisły i prowadzi widza przez kolejne krainy geograficzne współczesnej Polski. Unikatowy dziki charakter rzeki jest pretekstem do ciągłego zadawania pytania o specyfikę relacji między człowiekiem a przyrodą.

  Film może być wykorzystane na zajęciach prowadzonych w ramach edukacji ekologicznej, przyrody oraz lekcji geografii i biologii. Do filmu dołączony jest scenariusz lekcji (z opcją na 2 jednostki lekcyjne).

  Cena:119.00PLN
 • Strefy_klimatycz_508066313206f.jpg

  Strefy klimatyczne świata

  Ścienna mapa szkolna przedstawiająca strefową klasyfikację klimatów wg Wincentego Okołowicza oraz podział na typy klimatów w obrębie tych stref. Dodatkowo uwzględnia astrefowe odmiany klimatów
  Cena:234.05PLN
 • 5450_z1.jpg

  TELLURIUM-model kosmograficzny II

  Popularny, ruchomy model układu Słońce –Ziemia -Księżyc, wykorzystywany na lekcjach geografii i astronomii do wyjaśniania obserwowanych na Ziemi zjawisk astronomicznych, tj. zaćmienia, fazy Księżyca czy pory roku.
  Cena:1490.00PLN
 • 11630.jpg

  Tellurium-model kosmograficzny I

  Popularny, ruchomy model układu Słońce-Ziemia-Księżyc, wykorzystywany na lekcjach geografii i astronomii do wyjaśniania obserwowanych na Ziemi zjawisk astronomicznych, tj. zaćmienia, fazy Księżyca czy pory roku
  Cena:949.16PLN
 • 85800_z1[1].jpg

  Układ Słoneczny - model

  Układ Słoneczny - model Układ Słoneczny tworzą: Słońce, planety wraz z księżycami, planetoidy, meteoroidy, komety oraz materia międzyplanetarna (gaz i pył) między nimi. Wymienione ciała powiązane są między sobą siłami grawitacji. Oddalając się od centralnie położonego Słońca napotykamy najpierw orbitę Merkurego, potem Wenus, Ziemię, Marsa, następnie tysiące orbit planetoid, orbitę Jowisza, Saturna, Urana, Neptuna i Plutona. Płaszczyzny większości orbit leżą w pobliżu płaszczyzny orbity Ziemi. Sterowanie - baterie. (4 x ,,paluszki') Lektor w języku angielskim - opis każdej planety.
  Cena:345.00PLN
 • mapa_poziomicowa_cieniowana.png

  Ziemia - mapy, foliogramy

  Foliogramy przedstawiają różne zagadnienia omawiane na lekcjach geografii w szkołach. Są to rysunki i schematy obrazujące zjawiska, np. zaćmienie Słońca i Księżyca, zasadę powstawania bryzy. Część foliogramów to piękne ilustracje, np. doliny polodowcowej z dokładnym opisem części składowych, na niektórych umieszczone są zdjęcia z ciekawymi ujęciami dotyczącymi omawianych tematów, na innych tabele i mapy świata. Całość podana w ciekawej i przejrzystej formie na pewno zainteresuje uczniów, a nauczycielowi ułatwi proces kształcenia.
  Cena:205.00PLN
 • AstronomiaLiceum14b.jpg

  Ziemia - planeta Układu Słonecznego.

  Ziemia - planeta Układu Słonecznego. kpl. 18 szt.
  Cena:470.00PLN
 • najwieksze_i_najglebsze_morza_i_oceany_rowy_oceaniczne.png

  Ziemia w liczbach,tabele i mapy, foliogramy

  Foliogramy przedstawiają różne zagadnienia omawiane na lekcjach geografii w szkołach. Są to rysunki i schematy obrazujące zjawiska, np. zaćmienie Słońca i Księżyca, zasadę powstawania bryzy. Część foliogramów to piękne ilustracje, np. doliny polodowcowej z dokładnym opisem części składowych, na niektórych umieszczone są zdjęcia z ciekawymi ujęciami dotyczącymi omawianych tematów, na innych tabele i mapy świata. Całość podana w ciekawej i przejrzystej formie na pewno zainteresuje uczniów, a nauczycielowi ułatwi proces kształcenia.
  Cena:249.00PLN
 • SrodowiskoGeograficzneLiceum01.jpg

  Środowisko geograficzne kpl.12 szt

  Środowisko geograficzne
  Cena:320.00PLN
Facebook