Oferta specjalna!
2[2].jpg

102 zawody,zawody z przyszłością -licencja 10 stanowiskowa

Program 102 Zawody z przyszłością prezentuje zawody z tendencjami rozwojowymi na poziomie średnim i zasadniczym zawodowym. 

Multimedialny program o zawodach, które można uzyskać w systemie szkolnictwa zawodowego na poziomie średnim i zasadniczym. Narzędzie dla doradców zawodowych, nauczycieli, pedagogów szkolnych, wychowawców, rodziców i uczniów. Multimedialny katalog zawodów rozwojowych. Uwzględniono podział na grupy względem przedmiotu pracy. Pomoce dydaktyczne: filmy, prezentacje, gry ekranowe. Zintegrowane narzędzia do pracy grupowej, indywidualnej i samokształceniowej.

Program 102 Zawody z przyszłością diagnozuje i przedstawia informacje o zawodach, bazując na koncepcji czterowymiarowego podziału świata zawodów według przedmiotu pracy, do wykonywania których przydatna jest określona aktywność.

Każdy użytkownik programu może sprawdzić w Kwestionariuszu Preferowanych Aktywności, jaki rodzaj aktywności preferuje i jakie zawody są dla niego najbardziej odpowiednie.

Cena:1590.00PLN
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
2[1].jpg

Zawody z przyszłością ,102 zawody-licencja 10 stanowiskowa

Program 102 Zawody z przyszłością zawiera kompletną bazę 213 zaktualizowanych opisów zawodów, które można uzyskać w systemie szkolnictwa zawodowego (szkoły policealne, technika i zasadnicze szkoły zawodowe). Wszystkie opisy dostępne są za pomocą wygodnej przeglądarki. Zawody te pojawiają się również na liście zawodów rekomendowanych, generowanej automatycznie przez program po rozwiązaniu Kwestionariusza preferowanych aktywności.

Cena:1499.00PLN
Model_uzebienia_do_nauki_higieny_jamy_ustnej[1].jpg

Model uzębienia do pielęgnacji jamy ustnej

Model uzębienia do pielęgnacji jamy ustnej (3-krotne powiększenie żuchwy i szczęki) stosuje się do nauczania prawidłowego mycia zębów. Do modelu dołączona jest powiększona szczoteczka.
Model zamontowany jest na podstawie.

 

Cena:230.00PLN
SONDa2(2)[1].jpg

SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm Zestaw 1

Stosowanie zestawu SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm podczas lekcji, pozwala nauczycielowi przekazać wiedzę na temat zjawisk fizyki nie tylko w postaci teorii. Uczniowie mogą w łatwiejszy sposób utrwalić świeżo zdobytą wiedzę, samodzielnie przeprowadzając doświadczenia. Z naszą pomocą dydaktyczną lekcja zmienia się w multimedialny wykład, a możliwość współpracy z komputerem zachęca uczniów do wykonywania ćwiczeń i wyciągania wniosków.Poniżej link do filmu instruktażowego o Sondzie- doświadczenia z zakresu fizyki http://www.youtube.com/user/pwnTranslatica

Cena:6000.00PLN
esprit_ST[2].png

Tablica interaktywna ésprit ST + program zdobywcy wiedzy NOWOŚĆ

Tablica interaktywna ésprit ST + program zdobywcy wiedzy dla klas 1-3. Licencja dla szkoły na 6 miesięcy. 10 stanowisk (w zestawie z tablicą interaktywną)ZdobywcyWiedzy.pl to nowoczesna platforma edukacyjna dla uczniów na etapie edukacji wczesnoszkolnej. Doskonale sprawdzi się jako oprogramowanie na tablicę interaktywną lub tablet, oferując ponad 10 000 ćwiczeń online, gier edukacyjnych i quizów. Materiał edukacyjny podzielony został na trzy klasy i cztery edukacje: polonistyczną, matematyczną, przyrodniczą oraz język angielski.

Cena:2690.00PLN

Geografia

Galeria

Lornetki,kompasy,lupy

Tellurium

foliogramy do geografi

mapy geograficzne

modele z geografii

stacje meteorologiczne

Sortuj wg:
 • swiat_gosp_450.jpg

  Mapa Gospodarcza Świata

  Najnowsze dane dotyczące gospodarki światowej oraz demografi.Wym.120x160,folia strukturalna najwyższej jakości.oprawa w półwałki drewniane.
  Cena:258.94PLN
 • 1079[1].jpg

  Mapa Polski z podziałem na strefy obciążenia wiatrem

  Ścienna mapa przedstawiająca podział Polski na strefy obciążenia wiatrem zgodnie z aneksem do polskiej normy PN-77/B-02011/Az1. Skala: 1 : 7000 000 Format: 120 x 110 cm
  Cena:220.00PLN
 • 1079.jpg

  Mapa Polski z podziałem na strefy obciążenia śniegiem

  Ścienna mapa przedstawiająca podział Polski na strefy obciążenia śniegiem zgodnie z aneksem do polskiej normy PN-80/B-02010/Az1. Skala: 1 : 7000 000 Format: 120 x 110 cm Pomoc dydaktyczna do: - geografii
  Cena:220.00PLN
 • big_MR-GE-92_Zoogeografia_Polski.jpg

  Mapa Zoogeografia Polski

  Ścienna mapa szkolna przedstawiająca występowanie charakterystycznych gatunków zwierząt na terenie Polski i ukazująca różnorodność biologiczną naszego kraju. Gatunki chronione zostały wyróżnione ramką. Mapa wykonana jest najnowocześniejszą techniką pozwalającą na uzyskanie unikalnego efektu trójwymiarowego.
  Cena:198.00PLN
 • pol_adm.jpg

  Mapa administracyjna Polski - 150 x 110 cm

  Format 150 x 110 cm - Wykonanie: folia strukturalna - Oprawa: wałki drewniane z zaczepem
  Cena:220.42PLN
 • big_MR-GE-21_Swiat_-_Rolnictwo_i_uzytkowanie_gleby.jpg

  Mapa gospodarcza świata - rolnictwo i użytkowanie gleby

  Gospodarcza mapa tematyczna przedstawiająca strukturę użytkowania ziemi na świecie. Na tym tle sygnaturami ukazane jest rozmieszczenie upraw istotnych ekonomicznie roślin, hodowli zwierząt gospodarczych oraz rybołówstwa. Główni producenci opisani są wartościami procentowego udziału w produkcji światowej. Przejrzysty i estetyczny podkład kolorystyczny oraz czytelne sygnatury ułatwiają korzystanie z mapy i przyswajanie informacji. Mapa została wzbogacona dodatkowo o zdjęcia obrazujące różnorodne przykłady rolnictwa. Wydanie drugie, aktualizowane na 2012 r.
  Cena:198.14PLN
 • big_MR-GE-22_Swiat_-_Surowce_przemysl_energetyka.jpg

  Mapa gospodarcza świata - surowce, przemysł i energetyka

  Ścienna mapa szkolna przedstawiająca zróżnicowanie gospodarcze świata - na podkładzie kartogramu konsumpcji energii elektrycznej (kWh/1 mieszk.) ukazane jest rozmieszczenie najważniejszych surowców naturalnych, główne ośrodki poszczególnych gałęzi przemysłu oraz lokalizacje największych elektrowni różnych typów.
  Cena:198.14PLN
 • europapolityczna.jpg

  Mapa polityczna Europy - 140 x 100 cm

  Układ państw i ich granice oraz główne miasta i regiony pokazane są na tle reliefu powierzchni ziemi. Na mapie pokazano sieć głównych dróg, ważne linie promowe, największe lotniska i porty morskie. Zaznaczono także granice sektorów ekonomicznych na Morzu Północnym. Z boku mapy umieszczone jest zestawienie najważniejszych danych o wszystkich państwach europejskich. Znajdziemy tam takie informacje jak: powierzchnia, ludność, waluta, język oficjalny oraz flaga.
  Cena:220.42PLN
 • show_image_in_imgtag.php[5].jpg

  Mapa polityczna świata (aktualizowana na 2016r)

  Ścienna mapa polityczna świata aktualizowana na 2016r (uwzględnia powstanie Sudanu Południowego). Mapa wzbogacona jest flagami państw oraz informacjami porównawczymi na temat poszczególnych kontynentów. W kartonach bocznych umieszczone są następujące mapy: obszar karaibski Arktyka Antarktyka Skala: 1 : 26 000 000 Format: 150 x 110 cm - Wykonanie: folia strukturalna - Oprawa: wałki drewniane z zaczepem

  Cena:220.42PLN
 • Ameryka_P____noc_4b8bb1e3dbac4.jpg

  Mapy Polski i Świata

  Mapy Polski i Świata -11 plansz 100x70 gotowych do zawieszenia
  Cena:396.00PLN
Facebook