Oferta specjalna!
elektrycznosc2.jpg

Podstawowe obwody elektryczne - zestawPolecany

Podstawowe obwody elektryczne - Zestaw do budowania podstawowych obwodów elektrycznych.

Cena:265.00PLN
SONDa2(2)[1].jpg

SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm Zestaw 1

Stosowanie zestawu SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm podczas lekcji, pozwala nauczycielowi przekazać wiedzę na temat zjawisk fizyki nie tylko w postaci teorii. Uczniowie mogą w łatwiejszy sposób utrwalić świeżo zdobytą wiedzę, samodzielnie przeprowadzając doświadczenia. Z naszą pomocą dydaktyczną lekcja zmienia się w multimedialny wykład, a możliwość współpracy z komputerem zachęca uczniów do wykonywania ćwiczeń i wyciągania wniosków.Poniżej link do filmu instruktażowego o Sondzie- doświadczenia z zakresu fizyki http://www.youtube.com/user/pwnTranslatica

Cena:6000.00PLN
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
alfabet-i-cyfry-sensoryczne.jpg

Alfabet polski pisany + cyfry

Grawerowane na płycie Hdf „6" wielkie i małe litery polskiego alfabetu wraz dwuznakami plus cyfry, łącznie 88 sztuk.

Cena:283.00PLN
Defibrylaror_AED_Prestan.jpg

Defibrylator szkoleniowy AED Prestan

Profesjonalny defibrylator szkoleniowy AED PRESTAN zasilany na 4 baterie "C" z kompletem elektrod szkoleniowych dla dorosłych i torbą do przenoszenia.

Urządzenie szkoleniowe AED obejmuje:
1 trenażer z 5 zaprogramowanymi scenariuszami w języku polskim i angielskim
1 komplet elektrod szkoleniowych dla dorosłych,
4 baterie "C",
1 torba z uchwytem.

Cena:1300.00PLN
Model_uzebienia_do_nauki_higieny_jamy_ustnej[1].jpg

Model uzębienia do pielęgnacji jamy ustnej

Model uzębienia do pielęgnacji jamy ustnej (3-krotne powiększenie żuchwy i szczęki) stosuje się do nauczania prawidłowego mycia zębów. Do modelu dołączona jest powiększona szczoteczka.
Model zamontowany jest na podstawie.

 

Cena:230.00PLN
ibalance601header.png

Waga precyzyjna IBALANCE601

Waga 600g/0,01g. Jest to profesjonalna waga precyzyjna z mnóstwem funkcji, który z pewnością spełniają najwyższe oczekiwania. Posiada dwa jasne diody LED wyświetlacze (na przeciwnych stronach), co czyni go idealnym do nauki, pokazując wagę do innych, i wielozadaniowości.

Cena:940.00PLN

Geografia

Galeria

Lornetki,kompasy,lupy

Tellurium

foliogramy do geografi

mapy geograficzne

modele z geografii

stacje meteorologiczne

Sortuj wg:
 • lornetka_-travel-.jpg

  Lornetka TRAVEL 20x50

  Cena:229.00PLN
 • dfuturus.jpg

  Lornetka Yukon Futurus 7x50

  Nowoczesna, niezawodna lornetka wyposażona w b.dobrej jakości powłoki antyodblaskowe TrueColorTM oraz system mocowania osłonek okularowych i obiektywowych EclipseTM
  Cena:259.00PLN
 • dfuturus_8-24x50.jpg

  Lornetka Yukon Futurus 8-24x50 Zoom

  Futurus 8-24x50 Zoom to uniwersalna lornetka porro-pryzmatyczna stworzona w oparciu o doświadczenie zdobyte przy projektowaniu serii Futurus oraz posiadająca jej najlepsze cechy, które sprawiają, że Futurus Zoom doskonale sprawdza się w: strzelectwie sportowym, obserwacjach przyrody, ochronie obiektów, obserwacjach wydarzeń sportowych. Ergonomiczna obudowa zapewnia pewne trzymanie, a wykonanie i wyposażenie lornetki pozwala użytkować ją także w trudnych warunkach atmosferycznych.
  Cena:559.00PLN
 • product_thumb.php_m[1].jpg

  Lupa z rączką

  Lupa 75 mm

  Bardzo solidnie wykonana lupa w rozsądnej cenie. Całość prezentuje się bardzo ładnie. Soczewka wykonana ze szkła, obraz widoczny przez lupę jest bardzo czysty - brak rozmazań. Soczewka w oprawie metalowej wykonanej na wysoki połysk. Rękojeść wykonana z tworzywa wysokiej jakości. Lupa znajduje się w kartoniku widocznym na zdjęciu.

  Parametry lupy:
  Średnica soczewki: 75mm
  Soczewka: szklana
  Całkowita długość: 170 mm
  Cena:15.00PLN
 • swiat_gosp_450.jpg

  Mapa Gospodarcza Świata

  Najnowsze dane dotyczące gospodarki światowej oraz demografi.Wym.120x160,folia strukturalna najwyższej jakości.oprawa w półwałki drewniane.
  Cena:258.94PLN
 • 1079[1].jpg

  Mapa Polski z podziałem na strefy obciążenia wiatrem

  Ścienna mapa przedstawiająca podział Polski na strefy obciążenia wiatrem zgodnie z aneksem do polskiej normy PN-77/B-02011/Az1. Skala: 1 : 7000 000 Format: 120 x 110 cm
  Cena:220.00PLN
 • 1079.jpg

  Mapa Polski z podziałem na strefy obciążenia śniegiem

  Ścienna mapa przedstawiająca podział Polski na strefy obciążenia śniegiem zgodnie z aneksem do polskiej normy PN-80/B-02010/Az1. Skala: 1 : 7000 000 Format: 120 x 110 cm Pomoc dydaktyczna do: - geografii
  Cena:220.00PLN
 • big_MR-GE-92_Zoogeografia_Polski.jpg

  Mapa Zoogeografia Polski

  Ścienna mapa szkolna przedstawiająca występowanie charakterystycznych gatunków zwierząt na terenie Polski i ukazująca różnorodność biologiczną naszego kraju. Gatunki chronione zostały wyróżnione ramką. Mapa wykonana jest najnowocześniejszą techniką pozwalającą na uzyskanie unikalnego efektu trójwymiarowego.
  Cena:198.00PLN
 • pol_adm.jpg

  Mapa administracyjna Polski - 150 x 110 cm

  Format 150 x 110 cm - Wykonanie: folia strukturalna - Oprawa: wałki drewniane z zaczepem
  Cena:220.42PLN
 • big_MR-GE-21_Swiat_-_Rolnictwo_i_uzytkowanie_gleby.jpg

  Mapa gospodarcza świata - rolnictwo i użytkowanie gleby

  Gospodarcza mapa tematyczna przedstawiająca strukturę użytkowania ziemi na świecie. Na tym tle sygnaturami ukazane jest rozmieszczenie upraw istotnych ekonomicznie roślin, hodowli zwierząt gospodarczych oraz rybołówstwa. Główni producenci opisani są wartościami procentowego udziału w produkcji światowej. Przejrzysty i estetyczny podkład kolorystyczny oraz czytelne sygnatury ułatwiają korzystanie z mapy i przyswajanie informacji. Mapa została wzbogacona dodatkowo o zdjęcia obrazujące różnorodne przykłady rolnictwa. Wydanie drugie, aktualizowane na 2012 r.
  Cena:198.14PLN
Facebook