Oferta specjalna!
2[2].jpg

102 zawody,zawody z przyszłością -licencja 10 stanowiskowa

Program 102 Zawody z przyszłością prezentuje zawody z tendencjami rozwojowymi na poziomie średnim i zasadniczym zawodowym. 

Multimedialny program o zawodach, które można uzyskać w systemie szkolnictwa zawodowego na poziomie średnim i zasadniczym. Narzędzie dla doradców zawodowych, nauczycieli, pedagogów szkolnych, wychowawców, rodziców i uczniów. Multimedialny katalog zawodów rozwojowych. Uwzględniono podział na grupy względem przedmiotu pracy. Pomoce dydaktyczne: filmy, prezentacje, gry ekranowe. Zintegrowane narzędzia do pracy grupowej, indywidualnej i samokształceniowej.

Program 102 Zawody z przyszłością diagnozuje i przedstawia informacje o zawodach, bazując na koncepcji czterowymiarowego podziału świata zawodów według przedmiotu pracy, do wykonywania których przydatna jest określona aktywność.

Każdy użytkownik programu może sprawdzić w Kwestionariuszu Preferowanych Aktywności, jaki rodzaj aktywności preferuje i jakie zawody są dla niego najbardziej odpowiednie.

Cena:1590.00PLN
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
2[1].jpg

Zawody z przyszłością ,102 zawody-licencja 10 stanowiskowa

Program 102 Zawody z przyszłością zawiera kompletną bazę 213 zaktualizowanych opisów zawodów, które można uzyskać w systemie szkolnictwa zawodowego (szkoły policealne, technika i zasadnicze szkoły zawodowe). Wszystkie opisy dostępne są za pomocą wygodnej przeglądarki. Zawody te pojawiają się również na liście zawodów rekomendowanych, generowanej automatycznie przez program po rozwiązaniu Kwestionariusza preferowanych aktywności.

Cena:1499.00PLN
Model_uzebienia_do_nauki_higieny_jamy_ustnej[1].jpg

Model uzębienia do pielęgnacji jamy ustnej

Model uzębienia do pielęgnacji jamy ustnej (3-krotne powiększenie żuchwy i szczęki) stosuje się do nauczania prawidłowego mycia zębów. Do modelu dołączona jest powiększona szczoteczka.
Model zamontowany jest na podstawie.

 

Cena:230.00PLN
SONDa2(2)[1].jpg

SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm Zestaw 1

Stosowanie zestawu SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm podczas lekcji, pozwala nauczycielowi przekazać wiedzę na temat zjawisk fizyki nie tylko w postaci teorii. Uczniowie mogą w łatwiejszy sposób utrwalić świeżo zdobytą wiedzę, samodzielnie przeprowadzając doświadczenia. Z naszą pomocą dydaktyczną lekcja zmienia się w multimedialny wykład, a możliwość współpracy z komputerem zachęca uczniów do wykonywania ćwiczeń i wyciągania wniosków.Poniżej link do filmu instruktażowego o Sondzie- doświadczenia z zakresu fizyki http://www.youtube.com/user/pwnTranslatica

Cena:6000.00PLN
esprit_ST[2].png

Tablica interaktywna ésprit ST + program zdobywcy wiedzy NOWOŚĆ

Tablica interaktywna ésprit ST + program zdobywcy wiedzy dla klas 1-3. Licencja dla szkoły na 6 miesięcy. 10 stanowisk (w zestawie z tablicą interaktywną)ZdobywcyWiedzy.pl to nowoczesna platforma edukacyjna dla uczniów na etapie edukacji wczesnoszkolnej. Doskonale sprawdzi się jako oprogramowanie na tablicę interaktywną lub tablet, oferując ponad 10 000 ćwiczeń online, gier edukacyjnych i quizów. Materiał edukacyjny podzielony został na trzy klasy i cztery edukacje: polonistyczną, matematyczną, przyrodniczą oraz język angielski.

Cena:2690.00PLN

Edukacja ekologiczna

Sortuj wg:
 • fotowoltaika-120-w-.jpg

  Fotowoltaika 200 W EZSO-68

  Pomoc naukowa pozwalająca na wykonanie zarówno podstawowych i zaawansowanych doświadczeń z dziedziny fotowoltaiki.

  Cena:35480.00PLN
 • fotowoltaika-EZSO-68_.jpg

  Fotowoltaika 200 W z rejestracją danych EZSO-68+

  Fotowoltaika – dziedzina zajmująca się przetwarzaniem energii słonecznej na energię elektryczną staje się coraz bardziej popularna na świecie. Jest ona najbardziej ekologiczną i wszędzie dostępną technologią odnawialnych źródeł energii.

  Zestawy dydaktyczne oferowane przez naszą firmę pozwalają w nabyciu praktycznej wiedzy na temat technologii pozyskiwania i przetwarzania energii słonecznej oraz budowy i zasady działania ogniwa fotowoltaicznego.

  Cena:38500.00PLN
 • Inteligentna_siec_hybrydowa_-_zestaw_profesjonalny_HYBR-08.jpg

  Inteligentna sieć hybrydowa - zestaw profesjonalny HYBR-08

  Energetyczne systemy hybrydowe są układami wykorzystującymi więcej niż jedną technikę do wytwarzania energii elektrycznej.
  Zestawy dydaktyczne oferowane przez naszą firmę pozwalają na poznanie budowy i badanie systemów hybrydowych wykorzystujących energię słoneczną, wiatrową i wodór.

  Cena:10975.00PLN
 • hybr-06_01.jpg

  Inteligentna sieć hybrydowa - zestaw rozbudowany HYBR-06

  Zestaw pozwala na zbudowanie w warunkach laboratoryjnych systemu inteligentnej sieci energetycznej („smart grid”), składającego się z generatorów energii, zasilanych z różnych rodzajów odnawialnych źródeł energii.

  Cena:9022.00PLN
 • Kolektor_sloneczny_-_zestaw_profesjonalny_EZSO-48.jpg

  Kolektor słoneczny - zestaw profesjonalny EZSO-48

  Zestaw służy do demonstracji procesu w którym energia ze słońca przekształcana jest w energię cieplną i elektryczną.

  Zawiera wszystkie urządzenia potrzebne do przeprowadzania doświadczeń z zakresu absorpcji, przepływu i promieniowania cieplnego oraz do budowy kompletnego kolektora słonecznego z obiegiem termo-syfonowym, pompowym i wymiennikiem ciepła.

  Podstawową częścią zestawu są kolektory słoneczne ( płaski i paraboliczny), służące do przekształcania energii promieniowania słonecznego w ciepło, przy zastosowaniu wody jako nośnika energii.

  Cena:7740.00PLN
 • Kolektor-sloneczny-z-zasobnikiem-na-wode-i-nagrzewnica.jpg

  Kolektor słoneczny z zasobnikiem na wodę - system szkoleniowy EZSO-52

  Jest to rozbudowany system solarny z zasobnikiem na wodę i nagrzewnicą wyposażony w niezbędne urządzenia pomiarowe i pomoce dydaktyczne do wykonywania eksperymentów.

  Instalacja jest zaprojektowana i wykonana zgodnie z przemysłowymi standardami. Umożliwia ona poznanie budowy i zasady działania układu kolektora słonecznego z zasobnikiem na wodę oraz wykonanie wielu praktycznych eksperymentów i ćwiczeń instalatorskich.

  Kolektor słoneczny płaski zasila w ciepła wodę zbiornik na wodę, z którego możliwe jest zasilanie nagrzewnicy wodnej i zrzucanie ciepła do pomieszczenia.

  Zestaw wyposażony jest w funkcję sterowania przez sieć, przy pomocy komputera oraz rejestrację danych pomiarowych na komputerze (komputer oraz program do rejestracji danych nie znajduje się na wyposażeniu zestawu).

  Cena:88560.00PLN
 • magazynowanie-energii-zestaw-profesjonalny.jpg

  MAGAZYNOWANIE ENERGII - ZESTAW PROFESJONALNY MAEN -10

  Zestaw umożliwia zapoznanie się różnymi technologiami gromadzenia energii takimi jak: różne rodzaje akumulatorów i ogniwa paliwowe

  Cena:8446.00PLN
 • Magazynowanie_energii_-_zestaw_duzy_MAEN-05.jpg

  Magazynowanie energii - zestaw duży MAEN-05

  Przy pomocy zestawu mogą być analizowane charakterystyki różnych typów akumulatorów. Dodatkowo zestaw pomoże uczniom/studentom rozszerzyć wiedzę na temat różnych dziedzin zastosowania akumulatorów. W trakcie wykonywania eksperymentów bada się właściwości akumulatorów ołowiowych, NiMH, LiFePo, NiZn jak również ogniwa paliwowego PEM.

  Cena:2670.00PLN
 • ogniwo-paliwowe-instruktor-szkoleniowy.jpg

  OGNIWO PALIWOWE - INSTRUKTOR" SZKOLENIOWY OGPA-40

  System szkoleniowy z 50 W ogniwem paliwowym

  Cena:43340.00PLN
 • ogniwo-paliwowe-instruktor-uzytkowy.jpg

  OGNIWO PALIWOWE - "INSTRUKTOR" UŻYTKOWY OGPA-45

  Zestaw z 50 W ogniwem paliwowym.

  Cena:13474.00PLN
Facebook