Oferta specjalna!
2[2].jpg

102 zawody,zawody z przyszłością -licencja 10 stanowiskowa

Program 102 Zawody z przyszłością prezentuje zawody z tendencjami rozwojowymi na poziomie średnim i zasadniczym zawodowym. Celem programu jest wsparcie młodzieży i osób dorosłych w wyborze atrakcyjnych oraz poszukiwanych na rynku pracy zawodów, ułatwiając tym samym podejmowanie racjonalnych decyzji edukacyjno-zawodowe zwiększających szanse na zatrudnienie. Niedobory kadr z kwalifikacjami na poziomie średnim i zasadniczym zawodowym, ograniczają produkcję w wielu firmach. Pracodawcy alarmują, że brakuje m.in. techników i monterów oraz pracowników w różnych zawodach rzemieślniczych, opiekuńczych i medycznych. W świetle Raportu* prestiżowej międzynarodowej agencji zatrudnienia Manpower prezentującego listę najbardziej poszukiwanych zawodów w 2010 r., na pierwszym miejscu sytuują się zawody z kwalifikacjami na poziomie ZSZ.

Cena:1499.00PLN
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
2[1].jpg

Zawody z przyszłością ,102 zawody-licencja 10 stanowiskowa

Program 102 Zawody z przyszłością zawiera kompletną bazę 213 zaktualizowanych opisów zawodów, które można uzyskać w systemie szkolnictwa zawodowego (szkoły policealne, technika i zasadnicze szkoły zawodowe). Wszystkie opisy dostępne są za pomocą wygodnej przeglądarki. Zawody te pojawiają się również na liście zawodów rekomendowanych, generowanej automatycznie przez program po rozwiązaniu Kwestionariusza preferowanych aktywności.

Cena:1499.00PLN
Model_uzebienia_do_nauki_higieny_jamy_ustnej[1].jpg

Model uzębienia do pielęgnacji jamy ustnej

Model uzębienia do pielęgnacji jamy ustnej (3-krotne powiększenie żuchwy i szczęki) stosuje się do nauczania prawidłowego mycia zębów. Do modelu dołączona jest powiększona szczoteczka.
Model zamontowany jest na podstawie.

 

Cena:230.00PLN
SONDa2(2)[1].jpg

SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm Zestaw 1

Stosowanie zestawu SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm podczas lekcji, pozwala nauczycielowi przekazać wiedzę na temat zjawisk fizyki nie tylko w postaci teorii. Uczniowie mogą w łatwiejszy sposób utrwalić świeżo zdobytą wiedzę, samodzielnie przeprowadzając doświadczenia. Z naszą pomocą dydaktyczną lekcja zmienia się w multimedialny wykład, a możliwość współpracy z komputerem zachęca uczniów do wykonywania ćwiczeń i wyciągania wniosków.Poniżej link do filmu instruktażowego o Sondzie- doświadczenia z zakresu fizyki http://www.youtube.com/user/pwnTranslatica

Cena:6000.00PLN
esprit_ST[2].png

Tablica interaktywna ésprit ST + program zdobywcy wiedzy NOWOŚĆ

Tablica interaktywna ésprit ST + program zdobywcy wiedzy dla klas 1-3. Licencja dla szkoły na 6 miesięcy. 10 stanowisk (w zestawie z tablicą interaktywną)ZdobywcyWiedzy.pl to nowoczesna platforma edukacyjna dla uczniów na etapie edukacji wczesnoszkolnej. Doskonale sprawdzi się jako oprogramowanie na tablicę interaktywną lub tablet, oferując ponad 10 000 ćwiczeń online, gier edukacyjnych i quizów. Materiał edukacyjny podzielony został na trzy klasy i cztery edukacje: polonistyczną, matematyczną, przyrodniczą oraz język angielski.

Cena:2690.00PLN

Przedszkole

W zakładce przedszkole znajdują się -kącik przedszkolaka, programy do przedszkola,teatrzyki przedszkolne,wieszaki przedszkolne i inne pomoce.

Galeria

kącik przedszkolaka

plansze do przedszkola

programy

teatrzyki

wieszaki przedszkolne

 
Sortuj wg:
 • 1420807864_0.jpg

  Alfabet obrazkowy - mata edukacyjna

  Duża mata edukacyjna (1m x 2,3m) do rozłożenia na podłodze. Wykonana z wytrzymałej folii PCV, umożliwia zabawę dzieci w sali przedszkolnej jak również na trawniku. Do maty dołączone są 3 scenariusze zabaw edukacyjnych.

  Cena:168.00PLN
 • 20[2].jpg

  Leśny savoir-vivre, czyli jak zachowywać się w lesie - plansza

  Plansza dydaktyczna z przyrody. Leśny savoir-vivre, czyli jak zachowywać się w lesie

  Cena:169.00PLN
 • 64.jpg

  Scenka kukiełkowa duża PRC

  Cena:1600.00PLN
 • 1421748448_0.jpg

  Alfabet obrazkowy, plansze

  Zestaw 32 zafoliowanych plansz formatu A3 + karty pracy + płyta CD, całość w trwałej teczce.

  Cena:249.00PLN
 • o_al1.gif

  Alik - Już idę do szkoły - CD

  Ten dydaktyczny multimedialny CD-ROM jest zespołem gier nauczających oraz odpowiednich metod poznawczych, które są ukierunkowane w stronę przyswojenia i powtórzenia podstawowej wiedzy i umiejętności, niezbędnych do pomyślnego rozpoczęcia pierwszych lat szkolnych dziecka.

  Cena:399.00PLN
 • 1420807864_0[1].jpg

  Angielski alfabet obrazkowy - mata edukacyjna

  Cena:168.00PLN
 • kat_244.jpg

  BĘDĘ PRZEDSZKOLAKIEM Nr kat 244

  Pomoc przeznaczona jest do wychowania przedszkolnego, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz innych form wychowania przedszkolnego. Wybrane treści programowe są zgodne z rozporządzeniem MEN - z dnia 23 grudnia 2008 r. - w sprawie podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz kształcenia ogólnego w poszczególnych typach szkół (Dziennik Ustaw z dnia 15 stycznia 2009 r. Nr 4, poz. 17).

  Cena:430.00PLN
 • image[2].png

  FunJunior - program dla przedszkola

  FunJunior to w pełni interaktywny i multimedialny kurs angielskiego dla przedszkolaków w wieku 4-5 lat, oparty o metodę immersji - dziecko ma tu kontakt jedynie z językiem angielskim.

  Cena:299.00PLN
 • -goralek-jezdzik-dla-dzieci.jpg

  Góralek - rowerek dla dzieci

  • „Góralek” –„ jeździk” dla dzieci (rowerek bez pedałów). • Zabawka doskonała zarówno w ogrodzie przedszkolnym, na podwórku jak i wewnątrz budynku czy mieszkania. Dostarcza bawiącym się dzieciom dużo radości. • Zaspokaja najważniejszą potrzebę dziecka w wieku przedszkolnym – potrzebę ruchu. • „Góralek” jest idealną zabawką dla 3 – 4 latków oraz starszych przedszkolaków. • Doskonali przede wszystkim sprawność w zakresie motoryki dużej, rozwija koordynację oraz równowagę czyli tzw. szósty zmysł - znajdujący się w uchu wewnętrznym ośrodek równowagi - układ przedsionkowy. • Zabawa „Góralkiem” to również idealne przygotowanie malucha do bezstresowej nauki jazdy na prawdziwym rowerze.
  Cena:189.00PLN
 • kalendarz-pogody.jpg

  Kalendarz pogody

  Pomoc dydaktyczna niezastąpiona na zajęciach przedszkolnych do zrozumienia podstawowych określeń czasu a także do realizacji treści programowych w zakresie organizacji czasu i przestrzeni oraz rozwijania myślenia. Kalendarz można wykorzystać jako ilustrowaną pomoc do nauki wiersza pt. „Tydzień” autorstwa Jana Brzechwy

  Cena:149.00PLN
 • klocki-naturalne-nowy-zestaw.jpg

  Klocki naturalne - nowy zestaw

  Klocki z drewna bukowego, z gładkimi kantami, w kolorze naturalnym. Ekologiczne i naturalne. WARTOŚCI DYDAKTYCZNE: Zestaw klocków pozwala na rozwój wyobraźni dziecka, dzięki tworzeniu jego własnych, indywidualnych form i budowli. Doskonałe do zabawy indywidualnej i w grupie, gdzie dodatkowo dziecko rozwija umiejętność współpracy. ZAWARTOŚĆ: • 68 naturalnych klocków drewnianych w różnych rozmiarach.
  Cena:79.00PLN
 • kolorowe-tacki.jpg

  Kolorowe tacki P

  Zabawa stanowi niezastąpione ćwiczenie pozwalające na doskonalenie sprawności manualnej, koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz wypracowania płynności ruchów dłoni wpływające na lepsze przygotowanie do nauki pisania.
  Cena:84.00PLN
 • 224[1].jpg

  Komplet wieszaków przedszkolnych 4 szt

  Cena:360.00PLN
 • kostki-naciskowo-pamieciowe[2].jpg

  Kostki naciskowo pamięciowe

  Produkt ten otrzymał na XIII Targach Edukacyjnych w Kielcach, certyfikat na rok szkolny 2007/2008 - produkt Klasy Marzeń 2008. Ekscytująca gra dająca wiele radości i rozwijająca zdolności obserwacji i koncentracji, rozwija zmysł dotyku . Gra pamięciowa niesie ze sobą wyzwanie. Sekretem jest poznanie właściwości sprężyny umieszczonej w każdym z sześcianów poprzez jej naciśnięcie i właściwe dobranie pary.
  Cena:213.00PLN
 • kulodrom-miasteczko.jpg

  Kulodrom Miasteczko P

  Zestaw 29 klocków z drewna bukowego i trzech kulek. Pozwala na konstruowanie torów dla kulek, domków, pomostów.
  Cena:199.00PLN
 • 252.jpg

  Kącik przedszkolaka 3 panele

  Cena:1000.00PLN
 • 253.jpg

  Kącik przedszkolaka 5 paneli

  Cena:1630.00PLN
 • 255.jpg

  Kącik przedszkolaka panel gąsienica

  Cena:350.00PLN
 • 258.jpg

  Kącik przedszkolaka panel liczydło

  Cena:320.00PLN
 • 322.jpg

  Kącik przedszkolaka panel okno

  Cena:315.00PLN
 • 256.jpg

  Kącik przedszkolaka panel scenka

  Cena:330.00PLN
 • 321[1].jpg

  Kącik przedszkolaka panel tablica

  Cena:315.00PLN
 • 257.jpg

  Kącik przedszkolaka panel wejście

  Cena:315.00PLN
 • lateralizacja.jpg

  Lateralizacja

  Zestaw prób diagnostycznych do Oceny Lateralizacji Czynności Ruchowych Narzędzie diagnostyczne niezbędne w pracy każdego nauczyciela przedszkola dokonującego badania gotowości szkolnej oraz nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej. Zestaw umożliwia ocenę lateralizacji czynności ruchowych która jest niezbędna w okresie poprzedzającym podjęcie obowiązku szkolnego i na poziomie edukacji elementarnej w aspekcie przygotowania dziecka/ucznia do pisania. Badanie odbywa się w formie zabawy. Zestaw zawiera: Wprowadzenie merytoryczne; Opis prób diagnostycznych wraz z instrukcjami dla nauczyciela; Pomoce do badań (zabawki) wykonane z wysokiej jakości drewna umieszczone w zamykanym pudełku; Arkusz zapisu wyników; Program komputerowy, który wskaże nauczycielowi typ lateralizacji badanego dziecka oraz kierunek dalszej pracy.
  Cena:187.00PLN
 • 22[2].jpg

  Leśny savoir-vivre, czyli czego w lesie nie wolno

  Leśny savoir-vivre, czyli czego w lesie nie wolno.Plansz dydaktyczna z przyrody.Leśny dekalog - 10 podstawowych zakazów dotyczących nieprawidłowego zachowywania się człowieka na terenie obszarów leśnych

  Cena:169.00PLN
 • 1370522122_0.jpg

  Magnetyczna mapa Polski dla dzieci

  Cena:348.00PLN
 • magnetyczna-mozaika-geometryczna.jpg

  Magnetyczna mozaika geometryczna P

  Usprawnianie i rozwijanie pamięci wzrokowej, orientacji przestrzennej, sprawności manualnej oraz koordynacji wzrokowo - ruchowej. Rozwijanie kompetencji matematycznych natomiast poprzez obracanie i przesuwanie płytek, dzieci nabywają doświadczenie w zakresie kształtowania intuicji geometrycznych.
  Cena:129.00PLN
 • 1390986044_0.jpg

  Magnetyczna piramida żywienia dla dzieci

  Duża magnetyczna tablica edukacyjna dla dzieci z zestawem 35 różnych produktów żywnościowych do samodzielnego przyklejania przez dzieci. Znakomita pomoc edukacyjna dla dzieci, wspomagająca realizację treści programowych w szkole i przedszkolu oraz praktyczna pomoc dla nauczycieli i opiekunów.

  Cena:348.00PLN
 • 1425375630_0.jpg

  Magnetyczny kalendarz pogody do 2019 r

  Duży kalendarz edukacyjny dla dzieci z zestawem ruchomych, magnetycznych strzałek. Kalendarz pogody uczy dzieci kolejności występowania dni tygodnia, miesięcy, pór roku, zapoznaje dzieci z nazewnictwem zjawisk atmosferycznych i pogodowych. To doskonała pomoc dydaktyczna dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym, które powinny rozumieć zmieniające się warunki pogodowe. Plansza pozwoli im przyswoić tę wiedzę w sposób łatwy i przyjemny."

  Cena:295.00PLN
 • 1412839642_0.jpg

  Mata edukacyjna -Żabka i bocian

  Cena:169.00PLN
 • 1409729829_0.jpg

  Mata edukacyjna Pajac

  Mata edukacyjna (1m x 2m) do rozłożenia na podłodze lub trawie.
  Wykonana z wytrzymałej, grubej folii PCV, umożliwia zabawę dzieci w popularną grę PAJAC w sali przedszkolnej jak również na trawniku.

  Cena:168.00PLN
 • obecnosc-(z-miarka-wzrostu).jpg

  Obecność (z miarką wzrostu) P

  Pomoc dydaktyczna wspomagająca realizację treści programowych w zakresie aktywności społecznej dziecka w grupie przedszkolnej. Tablica zawiera 26 ruchomych znaczków indywidualnych, które umożliwiają odnotowanie obecności/ nieobecności dziecka w danym dniu pobytu w przedszkolu. Zaleca się wyzwalanie aktywności dzieci i zachęcanie ich do samodzielnego, odpowiedniego ustawienia swojego znaczka na tablicy.
  Cena:198.00PLN
 • small_interbiz_pacz_przed.jpg

  Paczka Przedszkolaka - zestaw edukacyjny

  "Paczka Przedszkolaczka - zestaw edukacyjny" jest zbiorem pomocy dydaktycznych przeznaczonych dla dzieci w wieku przedszkolnym. W zestawie znajdują się kolorowanki, puzzle oraz historyjki obrazkowe. Zawartość zestawu: 20 historyjek obrazkowych 80 kolorowanek formatu A4 8 kolorowych puzzli Paczka przedszkolaczka rozwija wśród dzieci logiczne myślenie, spostrzegawczość oraz pozwala na zrozumienie zasady przyczynowo-skutkowej. Dzięki tradycyjnej formie zabawy połączonej z nauką dziecko łatwiej przyswoi wiedzę związaną z danymi zagadnieniami. W zależności od sposobu przestawiania dostępnych materiałów może ono poznać sposoby zachowania w danych sytuacjach oraz nauczyć się niektórych codziennych czynności domowych.
  Cena:249.00PLN
 • 26c293f843.jpg

  Pakiet gier Miś BOX

  Kupując w pakiecie oszczędzasz 25%. Komplet 6 gier z serii Miś. Mis I, Wycieczka za miasto Mis II, Niedziela w mieście Mis III, Ruch to zdrowie Mis IV, Wakacje na wsi Mis V, Numer alarmowy 112 Mis VI, W podróżySeria programów edukacyjnych dla dzieci MIŚ to odpowiednio dobrane do etapu rozwojowego zabawy dla dzieci pomiędzy 3 a 5 rokiem życia. Program, bazując na naturalnej ciekawości świata, którą mają dzieci w tym wieku oraz idei edukacji przez zabawę, wspiera wszechstronny rozwój dziecka, a także stanowi bazę pomysłów dla wspólnej aktywności dziecka i rodziców. Edukacja przez zabawę Podczas gry z Misiem i jego przyjaciółmi dzieci bawią się, poznają ciekawe miejsca, czerpią przyjemność z odkrywania świata. Miś i jego przyjaciele mają piękną pogodę! Idą poćwiczyć na podwórku, boisku oraz do pobliskiej sali gimnastycznej. Zabawy skonstruowane są w taki sposób, aby wspierały dziecko w wieku przedszkolnym w nabywaniu umiejętności i wiedzy zgodnie z nowymi standardami podstawy programowej wychowania przedszkolnego. W atmosferze zabawy dzieci poznają kolory, kształty oraz uczą się logicznego myślenia, kategoryzowania i porządkowania zjawisk oraz przedmiotów. Rozwijają także koordynację związaną z pracą oka i ręki. Zabawie i nowym odkryciom towarzyszy muzyka, przekaz wizualny. Zadania są interakcyjne, co umożliwia dziecku doświadczanie efektów własnych działań i własnego sprawstwa. Najmłodsi gracze, rozwiązując kolejne zadania rozwiną umiejętności: - czytania - pisania - wymowy - zapamiętywania - śpiewania i rytmiki Treść gry jest zgodna z podstawą programową wychowania przedszkolnego. Uzyskała także pozytywną opinię środowiska psychologów dziecięcyc
  Cena:180.00PLN
 • 1429603868_0.jpg

  Parki narodowe - magnetyczna mapa Polski

  Cena:348.00PLN
 • o_cda.gif

  Przygody detektywa Bartka

  Multimedialny CD-ROM Przygody detektywa Bartka jest przeznaczony dla wszystkich dzieci, które uczą się języka angielskiego i chcą w sposób atrakcyjny przećwiczyć już zdobytą wiedzę i umiejętności.
  Cena:399.00PLN
 • 1427883770_2.jpg

  Szachy dla dzieci

  Cena:195.00PLN
 • 1425538663_Obecnosc.jpg

  Tablica obecności dzieci , magnetyczna

  Cena:345.00PLN
 • tablica_podswietlana.jpg

  Tablica podświetlana A2

  Tablica podświetlana A2 LED z trzema ustawieniami światła, łatwe w obsłudze z funkcją blokady, zapobiegające przypadkowemu wyłączeniu panelu.

  Cena:780.00PLN
 • a66fe1ca2f4ff0e520f080228dce.jpeg

  Tangram magnetyczny

  Cena:79.00PLN
 • 160.jpg

  Teatrzyk mały jezdny

  Cena:450.00PLN
 • 159.jpg

  Teatrzyk mały stacjonarny

  Cena:430.00PLN
 • terrarium[3][2].jpg

  Terrarium

  Cele ogólne: • U dzieci przedszkolnych - rozwijanie gotowości edukacyjnej; • W nauczaniu zintegrowanym - nabywanie i doskonalenie kompetencji językowych, matematycznych, artystyczno-technicznych oraz społeczno-przyrodniczych. • Na każdym poziomie nauczania - rozwijanie kreatywności w zakresie artystycznym (w tym literackim) i emocjonalno-społecznym, doskonalenie sprawności psychoruchowych, kształtowanie charakteru i rozwijanie stosownych do wieku kompetencji społecznych u dzieci i młodzieży z z różnymi potrzebami edukacyjno-społecznymi. • Profilaktyka w zakresie trudności w uczeniu się i funkcjonowaniu emocjonalno-społecznym • Wyrównywanie różnic, usprawnianie, reedukacja i terapia dzieci z dysharmoniami rozwojowymi i problemami w zakresie poznawczym, ruchowym i emocjonalno-społecznym
  Cena:230.00PLN
 • 222[1].jpg

  Wieszak przedszkolny kotek

  Cena:92.00PLN
 • 223[1].jpg

  Wieszak przedszkolny miś

  Cena:92.00PLN
 • 221.jpg

  Wieszak przedszkolny słoń

  Cena:92.00PLN
 • 220[2].jpg

  Wieszak przedszkolny żyrafa

  Cena:92.00PLN
 • zedu_magia_przyrody.jpg

  Zabawy Edukacyjne

  Nowa publikacja z serii Zabawy Edukacyjne już po raz szósty zapewnia unikatowe pomoce dydaktyczne do pracy z przedszko- lakami. „Magia przyrody” w prosty, ale zarazem „magiczny” sposób pozwoli na inspirującą realizację treści programowych związanych z edukacją przyrodniczą i ekologiczną w przedszkolu.
  Cena:150.00PLN
 • glina_big.jpg

  Zabawy edukacyjne. Lepienie z gliny i innych mas plastycznych

  To publikacja zawierająca komplet materiałów dotyczących lepienia z gliny i innych mas plastycznych. Jest to zarówno bogato opisana podstawa teoretyczna, jak również scenariusze zajęć i zabaw, którym towarzyszą karty pracy. Praca w tworzywie plastycznym bardzo rozwija zmysł dotyku, szczególnie zaniedbany. Uwrażliwienie na wielość istniejących faktur, przyporządkowanych każdej fizycznej rzeczy, jest jednym z założeń pracy w tworzywie plastycznym.
  Cena:150.00PLN
 • mat_big.jpg

  Zabawy edukacyjne. Matematyka

  To publikacja poświęcona zabawom połączonym z nauką z zakresu matematyki. Jak wiadomo, zabawa wyzwala u dziecka wszelaką aktywność, dlatego też scenariusze, które zawarte są w tej publikacji, opierają się na nabywaniu umiejętności i wiedzy poprzez zabawę. Istotą wspomagania rozwoju dziecka w zakresie edukacji matematycznej jest mądrze zorganizowany proces uczenia się dzieci. Oznacza to, że proces ten powinien opierać się głównie na nauce zdobywanej poprzez doświadczenie. Publikacja ta dostarcza optymalnych narzędzi do efektywnej i jednocześnie przyjemnej dla dzieci edukacji z zakresu podstawowej wiedzy matematycznej.
  Cena:150.00PLN
 • zempr_mini.jpg

  Zabawy edukacyjne. Metoda projektu

  Metoda projektu, prezentowana w najnowszej publikacji z serii „Zabawy Edukacyjne”, to jeden z najlepszych sposobów na naukę samodzielnego rozwiązywania problemów, poszukiwania źródeł informacji i twórczego myślenia.
  Cena:140.00PLN
 • muzyka_big.jpg

  Zabawy edukacyjne. Muzyka i ruch

  To publikacja zawierająca komplet materiałów dotyczących zajęć muzyczno-ruchowych: obszernie omówione podstawy teoretyczne i metodyczne oraz 35 scenariuszy wraz z kartami pracy, które powstały głównie w oparciu o elementy metod Emila Jaques-Dalcroze’a, Edwina E. Gordona i Carla Orffa.
  Cena:150.00PLN
 • teatrzyk_big.jpg

  Zabawy edukacyjne. Teatrzyk Przedszkolaka

  Kolejna książka z serii publikacji wspomagających pracę nauczycieli przedszkolnych oraz rozwój dzieci. Teatrzyk Przedszkolaka w unikalny sposób wprowadza nas w zagadnienia organizacji imprez teatralnych na każdą okazję. Karty pracy zawierają gotowe do wykorzystania szablony, m.in. prezentów dla mamy, taty, babci, dziadka, kolegów, masek karnawałowych i elementów scenografii, co stanowi satysfakcjonującą odpowiedź na kreatywne przygotowanie każdej uroczystości stosownie do pory roku.
  Cena:150.00PLN
 • zegar-dwutarczowy-demons_2990.jpg

  Zegar demonstracyjny magnetyczny - dwutarczowy

  Cena:221.00PLN
 • 1411041948_1.jpg

  Ziemia, Słońce, Kosmos - plansze

  Zestaw zafoliowanych plansz formatu A3 + karty pracy + CD, całość w trwałej teczce.

  Cena:229.00PLN
 • 251[3].jpg

  Ścianka manipulacyjna jezdna PRC

  Ścianka manipulacyjna jest tablicą przeznaczoną do ćwiczeń manipulacyjnych i doskonalenia koordynacji wzrokowo-ruchowej u dzieci. Ściankę wyposażono w 5 wzorów po których dziecko może przesuwać kolorowy krążek, ćwicząc sprawność nadgarstka i dłoni. Kółka obrotowe umożliwiają przesuwanie ścianki.

  Cena:360.00PLN
Facebook