Oferta specjalna!
smkit.jpg

Magnesy - zestaw klasowy

Zestaw różnych rodzajów magnesów

Cena:253.00PLN
SONDa2(2)[1].jpg

SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm Zestaw 1

Stosowanie zestawu SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm podczas lekcji, pozwala nauczycielowi przekazać wiedzę na temat zjawisk fizyki nie tylko w postaci teorii. Uczniowie mogą w łatwiejszy sposób utrwalić świeżo zdobytą wiedzę, samodzielnie przeprowadzając doświadczenia. Z naszą pomocą dydaktyczną lekcja zmienia się w multimedialny wykład, a możliwość współpracy z komputerem zachęca uczniów do wykonywania ćwiczeń i wyciągania wniosków.Poniżej link do filmu instruktażowego o Sondzie- doświadczenia z zakresu fizyki http://www.youtube.com/user/pwnTranslatica

Cena:6000.00PLN
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
alfabet-i-cyfry-sensoryczne.jpg

Alfabet polski pisany + cyfry

Grawerowane na płycie Hdf „6" wielkie i małe litery polskiego alfabetu wraz dwuznakami plus cyfry, łącznie 88 sztuk.

Cena:283.00PLN
Model_korpusu_czlowieka_w_3D_-_zawiera_wiele_anatomii_obejmujacych_glowe,_szyje,_klatke_piersiowa,_pachy_i_konczyny_gorne..jpg

Model korpusu człowieka w 3D

Model korpusu człowieka w 3D - zawiera wiele anatomii obejmujących głowę, szyję, klatkę piersiową, pachy i kończyny górne.

Cena:25533.00PLN
ibalance601header.png

Waga precyzyjna IBALANCE601

Waga 600g/0,01g. Jest to profesjonalna waga precyzyjna z mnóstwem funkcji, który z pewnością spełniają najwyższe oczekiwania. Posiada dwa jasne diody LED wyświetlacze (na przeciwnych stronach), co czyni go idealnym do nauki, pokazując wagę do innych, i wielozadaniowości.

Cena:940.00PLN

Przedszkole

W zakładce przedszkole znajdują się -kącik przedszkolaka, programy do przedszkola,teatrzyki przedszkolne,wieszaki przedszkolne i inne pomoce.

Galeria

kącik przedszkolaka

plansze do przedszkola

programy

teatrzyki

wieszaki przedszkolne

 
Sortuj wg:
 • 1370522122_0.jpg

  Magnetyczna mapa Polski dla dzieci

  Cena:348.00PLN
 • 1390986044_0.jpg

  Magnetyczna piramida żywienia dla dzieci

  Duża magnetyczna tablica edukacyjna dla dzieci z zestawem 35 różnych produktów żywnościowych do samodzielnego przyklejania przez dzieci. Znakomita pomoc edukacyjna dla dzieci, wspomagająca realizację treści programowych w szkole i przedszkolu oraz praktyczna pomoc dla nauczycieli i opiekunów.

  Cena:348.00PLN
 • 1425375630_0.jpg

  Magnetyczny kalendarz pogody do 2019 r

  Duży kalendarz edukacyjny dla dzieci z zestawem ruchomych, magnetycznych strzałek. Kalendarz pogody uczy dzieci kolejności występowania dni tygodnia, miesięcy, pór roku, zapoznaje dzieci z nazewnictwem zjawisk atmosferycznych i pogodowych. To doskonała pomoc dydaktyczna dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym, które powinny rozumieć zmieniające się warunki pogodowe. Plansza pozwoli im przyswoić tę wiedzę w sposób łatwy i przyjemny."

  Cena:295.00PLN
 • 1412839642_0.jpg

  Mata edukacyjna -Żabka i bocian

  Cena:189.00PLN
 • 1409729829_0.jpg

  Mata edukacyjna Pajac

  Mata edukacyjna (1m x 2m) do rozłożenia na podłodze lub trawie.
  Wykonana z wytrzymałej, grubej folii PCV, umożliwia zabawę dzieci w popularną grę PAJAC w sali przedszkolnej jak również na trawniku.

  Cena:189.00PLN
 • jak_bezpiecznie_i_zdrowo_poznawac_swiat.jpg

  Mela i Marcel, czyli jak bezpiecznie i zdrowo poznawać świat – cz.1 i 2

  Cena:299.00PLN
 • madrala-na-wsi.jpg

  Mądrala na wsi

  Mądrala na wsi to multimedialny program edukacyjny dla dzieci, który w atrakcyjny sposób (w formie zabawy) zapozna je z różnymi gatunkami zwierząt domowych lub występujących w pobliżu ludzkich siedzib: na polach, łąkach, w stawach i lasach.
  Treść jest podzielona na dwie części. Część encyklopedyczna opisuje dokładnie dziewięćdziesiąt gatunków zwierząt. Do każdego zwierzęcia przyporządkowany jest obrazek w wersji komiksowej, materiał faktograficzny, polska i łacińska nazwa, następnie nazwa gromady, do której zwierzę należy, informacje o typowym środowisku, w którym żyje, o tym, czym się żywi itp. W większości przypadków jest możliwość odsłuchania odgłosów, jakie to zwierzę wydaje. Istnieje także możliwość wydrukowania informacji o każdym zwierzęciu.

  Cena:490.00PLN
 • Nakladka_magnetyczna_-_mapa_Polski.jpg

  Nakładka magnetyczna - mapa Polski

  Nakładki zmywalne to nowoczesne rozwiązanie, które powiększy spektrum możliwości Twojej klasycznej tablicy szkolnej Nakładka przylega do wszelkiego rodzaju tablic szkolnych i flipchartów wykonanych na bazie blach. Piszemy po niej markerami wodnozmywalnymi (lepsze w zmywaniu) lub suchościeralnymi.

  Cena:199.00PLN
 • obecnosc-(z-miarka-wzrostu).jpg

  Obecność (z miarką wzrostu) P

  Pomoc dydaktyczna wspomagająca realizację treści programowych w zakresie aktywności społecznej dziecka w grupie przedszkolnej. Tablica zawiera 26 ruchomych znaczków indywidualnych, które umożliwiają odnotowanie obecności/ nieobecności dziecka w danym dniu pobytu w przedszkolu. Zaleca się wyzwalanie aktywności dzieci i zachęcanie ich do samodzielnego, odpowiedniego ustawienia swojego znaczka na tablicy.
  Cena:198.00PLN
 • small_interbiz_pacz_przed.jpg

  Paczka Przedszkolaka - zestaw edukacyjny

  "Paczka Przedszkolaczka - zestaw edukacyjny" jest zbiorem pomocy dydaktycznych przeznaczonych dla dzieci w wieku przedszkolnym. W zestawie znajdują się kolorowanki, puzzle oraz historyjki obrazkowe. Zawartość zestawu: 20 historyjek obrazkowych 80 kolorowanek formatu A4 8 kolorowych puzzli Paczka przedszkolaczka rozwija wśród dzieci logiczne myślenie, spostrzegawczość oraz pozwala na zrozumienie zasady przyczynowo-skutkowej. Dzięki tradycyjnej formie zabawy połączonej z nauką dziecko łatwiej przyswoi wiedzę związaną z danymi zagadnieniami. W zależności od sposobu przestawiania dostępnych materiałów może ono poznać sposoby zachowania w danych sytuacjach oraz nauczyć się niektórych codziennych czynności domowych.
  Cena:249.00PLN
Facebook