Oferta specjalna!
smkit.jpg

Magnesy - zestaw klasowy

Zestaw różnych rodzajów magnesów

Cena:253.00PLN
SONDa2(2)[1].jpg

SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm Zestaw 1

Stosowanie zestawu SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm podczas lekcji, pozwala nauczycielowi przekazać wiedzę na temat zjawisk fizyki nie tylko w postaci teorii. Uczniowie mogą w łatwiejszy sposób utrwalić świeżo zdobytą wiedzę, samodzielnie przeprowadzając doświadczenia. Z naszą pomocą dydaktyczną lekcja zmienia się w multimedialny wykład, a możliwość współpracy z komputerem zachęca uczniów do wykonywania ćwiczeń i wyciągania wniosków.Poniżej link do filmu instruktażowego o Sondzie- doświadczenia z zakresu fizyki http://www.youtube.com/user/pwnTranslatica

Cena:6000.00PLN
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
alfabet-i-cyfry-sensoryczne.jpg

Alfabet polski pisany + cyfry

Grawerowane na płycie Hdf „6" wielkie i małe litery polskiego alfabetu wraz dwuznakami plus cyfry, łącznie 88 sztuk.

Cena:283.00PLN
Model_korpusu_czlowieka_w_3D_-_zawiera_wiele_anatomii_obejmujacych_glowe,_szyje,_klatke_piersiowa,_pachy_i_konczyny_gorne..jpg

Model korpusu człowieka w 3D

Model korpusu człowieka w 3D - zawiera wiele anatomii obejmujących głowę, szyję, klatkę piersiową, pachy i kończyny górne.

Cena:25533.00PLN
ibalance601header.png

Waga precyzyjna IBALANCE601

Waga 600g/0,01g. Jest to profesjonalna waga precyzyjna z mnóstwem funkcji, który z pewnością spełniają najwyższe oczekiwania. Posiada dwa jasne diody LED wyświetlacze (na przeciwnych stronach), co czyni go idealnym do nauki, pokazując wagę do innych, i wielozadaniowości.

Cena:940.00PLN

Modele anatomiczne 3D

Przełomowa seria Monash Anatomy reprezentuje unikalną i bezkonkurencyjną kolekcję wzmocnionych kolorami replik korpusu ludzkiej anatomii zaprojektowanych specjalnie do ulepszonego nauczania i uczenia się. Ta wyjątkowa kolekcja bardzo dokładnych normalnych anatomii człowieka została wygenerowana bezpośrednio z danych radiograficznych lub rzeczywistych próbek ze zwłok przy użyciu zaawansowanych technik obrazowania. Seria Anatomii Człowieka Anatomii Monash 3D jest opłacalnym sposobem na spełnienie specyficznych potrzeb edukacyjnych i demonstracyjnych w zakresie programów nauczania od medycyny, pokrewnych nauk o zdrowiu i nauk biologicznych. Podano szczegółowy opis anatomii wyświetlanej w każdej replice 3Dprinted body. Jakie zalety oferuje seria Monat 3D Anatomy w porównaniu do modeli plastikowych lub plastynowanych próbek ludzkich?

Każda replika ciała została starannie opracowana na podstawie wybranych danych radiograficznych pacjenta lub wysokiej jakości prawdziwych, ludzkich prosektów, wybranych przez wysoko wykwalifikowany zespół anatomów w Centrum Human Anatomy Education;
Monash University, aby zilustrować szereg klinicznie ważnych obszarów anatomii o jakości i wierności, których nie można uzyskać w konwencjonalnych modelach - to prawdziwa anatomia, a nie stylizacja.

Każda replika ciała została rygorystycznie sprawdzona przez zespół wysoko wykwalifikowanych anatomów w The Center for Human Anatomy Education, Monash University, aby zapewnić anatomiczną dokładność końcowego produktu Repliki ciała nie są prawdziwą ludzką tkanką i dlatego nie podlegają żadnym barierom transport, import lub wykorzystanie w obiektach edukacyjnych nieposiadających licencji anatomicznej. Seria Anatomii 3D Monash pozwala uniknąć tych i innych problemów etycznych, które pojawiają się w przypadku plastynowanych szczątków ludzkich.

Facebook