Oferta specjalna!
smkit.jpg

Magnesy - zestaw klasowy

Zestaw różnych rodzajów magnesów

Cena:253.00PLN
SONDa2(2)[1].jpg

SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm Zestaw 1

Stosowanie zestawu SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm podczas lekcji, pozwala nauczycielowi przekazać wiedzę na temat zjawisk fizyki nie tylko w postaci teorii. Uczniowie mogą w łatwiejszy sposób utrwalić świeżo zdobytą wiedzę, samodzielnie przeprowadzając doświadczenia. Z naszą pomocą dydaktyczną lekcja zmienia się w multimedialny wykład, a możliwość współpracy z komputerem zachęca uczniów do wykonywania ćwiczeń i wyciągania wniosków.Poniżej link do filmu instruktażowego o Sondzie- doświadczenia z zakresu fizyki http://www.youtube.com/user/pwnTranslatica

Cena:6000.00PLN
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
alfabet-i-cyfry-sensoryczne.jpg

Alfabet polski pisany + cyfry

Grawerowane na płycie Hdf „6" wielkie i małe litery polskiego alfabetu wraz dwuznakami plus cyfry, łącznie 88 sztuk.

Cena:283.00PLN
ibalance601header.png

Waga precyzyjna IBALANCE601

Waga 600g/0,01g. Jest to profesjonalna waga precyzyjna z mnóstwem funkcji, który z pewnością spełniają najwyższe oczekiwania. Posiada dwa jasne diody LED wyświetlacze (na przeciwnych stronach), co czyni go idealnym do nauki, pokazując wagę do innych, i wielozadaniowości.

Cena:940.00PLN

Biologia/Przyroda

Galeria

Modele anatomiczne człowieka

Modele anatomiczne zoologiczne

Modele-botanika

Pracownia biologiczna

Programy do biologii

foliogramy do biologii

narzędzia,szkiełka do biologii

plansze do biologii

preparaty mikroskopowe, zestawy

Sortuj wg:
 • interbiznes_swiat_przyrody.jpg

  Świat przyrody -plansze

  Zestaw Świat przyrody zawiera 14 kolorowych, lakierowanych plansz formatu A2 (420mm x 594mm) wraz z poręczną teczką, które przedstawiają otaczającą nas przyrodę. Zestaw Świat przyrody umożliwia zapoznanie się dziecka z otaczającą go przyrodą. Za pomocą dużego formatu oraz kolorowym i szczegółowym ilustracjom nauka będzie dla dzieci przyjemnością.
  Cena:199.00PLN
 • typy_aparatow_gebowych.png

  Świat zwierząt 16, foliogramy

  Zestaw 16 Foliogramów formatu A4
  Cena:270.00PLN
 • 194.jpg

  Żyj zdrowo i bezpiecznie -zesta wplansz Nr kat 194

  Planszowe te będą pomocne zarówno uczniom jak i nauczycielom w realizacji zajęć związanych z profilaktyką. Zgromadzony materiał ukazuje z jakimi zagrożeniami styka się współczesny człowiek, jakie są tego konsekwencje. Bardzo dużym zagrożeniem dla zdrowia każdego z nas są: nikotynizm, alkoholizm i narkomania. Plansze ukazują skutki wywołane używaniem narkotyków, paleniem papierosów czy piciem alkoholu. Ponadto przedstawiają sposoby właściwego odżywiania się, wykorzystania wolnego czasu oraz szkodliwości hałasu.
  Cena:415.00PLN
 • B35_1.jpg

  Tułów człowieka -23 częściowy o wymiennej płci-85 cm

  Tułów człowieka- 85cm z wyjmowanymi organami wewnętrznymi, wymiennie męskimi i żeńskimi. Ten wybitny tors prezentuje wystawiony kręgosłup z usuwalnym kręgiem i rdzeniowymi segmentami rdzenia kręgowego, żeńską płytą piersi i zamiennym męskimi i żeńskimi organami. Żeńskie organy włączają płód do łona. Tułów składa się z 23 części: tors, żeńska płyta piersi, głowa, gałka oczna, mózg, kręg rdzeniowe nerwy, płuco (2 części), serce (2 części), wątroba, nerka, żołądek (2 części), jelita (4 części), męskie narządy (2 części), żeńskie narządy płciowe z płodem (3 częściami). Narządy wewnętrzne(mózg,serce-2czesci ,płuca,przepona,trzustka,jelita) wykonane są z miękkiego tworzywa co dodatkowo uwidacznia ich realistyczny wygląd.BARDZO DOBRA JAKOŚĆ-

  Cena:1160.00PLN
 • Meski.jpg

  Tułów męski, model - 85 cm

  Tułów męski, model - 85 cm z wyjmowanymi organami wewnetrznymi. Wymiary: 85x44x25 cm Waga: ok. 9500 g
  Cena:850.00PLN
 • prodfoto__a6cc.jpg

  Tułów męski, model - 42 cm

  Niewielki, niezwykle wygodny do ekspozycji 13 - częściowy model budowy wewnętrznej ludzkiego tułowia umieszczony na podstawie.
  Cena:490.00PLN
 • czaszka[1].jpg

  Czaszka człowieka

  Czaszka człowieka -Model dwuczęściowy.PROMOCJA!!!!!!!!!!!
  Cena:190.00PLN
 • model_oka_6_czesciowy.jpg

  Model oka 6-częściowy - kod: F210

  Model oka w 4-krotnym powiększeniu , sześcioczęściowy. może być otwierany w linii środkowe [...] Wymiary: 12 x 12 x 15 cm cm Waga: około 0,4 kg

  Cena:360.00PLN
 • e210.jpg

  Model ucha - kod: E210

  Model narządu zmysłu słuchu w 3-krotnym powiększeniu przedstawia ucho [...] Wymiary: 32 x 19 x 13 cm Waga: około 1000 g

  Cena:420.00PLN
 • 57813.jpg

  Mózg człowieka

  Mózg człowieka-biały z naczyniami , 8 części.
  Cena:190.00PLN
Facebook