Oferta specjalna!
2[2].jpg

102 zawody,zawody z przyszłością -licencja 10 stanowiskowa

Program 102 Zawody z przyszłością prezentuje zawody z tendencjami rozwojowymi na poziomie średnim i zasadniczym zawodowym. 

Multimedialny program o zawodach, które można uzyskać w systemie szkolnictwa zawodowego na poziomie średnim i zasadniczym. Narzędzie dla doradców zawodowych, nauczycieli, pedagogów szkolnych, wychowawców, rodziców i uczniów. Multimedialny katalog zawodów rozwojowych. Uwzględniono podział na grupy względem przedmiotu pracy. Pomoce dydaktyczne: filmy, prezentacje, gry ekranowe. Zintegrowane narzędzia do pracy grupowej, indywidualnej i samokształceniowej.

Program 102 Zawody z przyszłością diagnozuje i przedstawia informacje o zawodach, bazując na koncepcji czterowymiarowego podziału świata zawodów według przedmiotu pracy, do wykonywania których przydatna jest określona aktywność.

Każdy użytkownik programu może sprawdzić w Kwestionariuszu Preferowanych Aktywności, jaki rodzaj aktywności preferuje i jakie zawody są dla niego najbardziej odpowiednie.

Cena:1590.00PLN
szkielet_czlowieka.jpg

Szkielet człowieka 180 cm Nowość

Szkielet człowieka 180 cm. Jedyny dostępny na rynku Szkielet człowieka o wysokości 180cm .Masywny,solidnie wykonany model układu kostnego o naturalnych rozmiarach.Wykonany z trwalszego tworzywa sztucznego typu TALL- z łatwo zdejmowanymi kończynami,co ułatwia dokładne zapoznanie się z budową każdej z nich. . W kręgosłupie znajduje się elastyczny rdzeń kręgowy.
Szkielet idealnie nadaje się do prezentacji w pracowniach bioligicznych i laboratoriach studenckich. Model umieszczono na ruchomym stojaku.

Cena:850.00PLN
2[1].jpg

Zawody z przyszłością ,102 zawody-licencja 10 stanowiskowa

Program 102 Zawody z przyszłością zawiera kompletną bazę 213 zaktualizowanych opisów zawodów, które można uzyskać w systemie szkolnictwa zawodowego (szkoły policealne, technika i zasadnicze szkoły zawodowe). Wszystkie opisy dostępne są za pomocą wygodnej przeglądarki. Zawody te pojawiają się również na liście zawodów rekomendowanych, generowanej automatycznie przez program po rozwiązaniu Kwestionariusza preferowanych aktywności.

Cena:1499.00PLN
Model_uzebienia_do_nauki_higieny_jamy_ustnej[1].jpg

Model uzębienia do pielęgnacji jamy ustnej

Model uzębienia do pielęgnacji jamy ustnej (3-krotne powiększenie żuchwy i szczęki) stosuje się do nauczania prawidłowego mycia zębów. Do modelu dołączona jest powiększona szczoteczka.
Model zamontowany jest na podstawie.

 

Cena:230.00PLN
SONDa2(2)[1].jpg

SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm Zestaw 1

Stosowanie zestawu SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm podczas lekcji, pozwala nauczycielowi przekazać wiedzę na temat zjawisk fizyki nie tylko w postaci teorii. Uczniowie mogą w łatwiejszy sposób utrwalić świeżo zdobytą wiedzę, samodzielnie przeprowadzając doświadczenia. Z naszą pomocą dydaktyczną lekcja zmienia się w multimedialny wykład, a możliwość współpracy z komputerem zachęca uczniów do wykonywania ćwiczeń i wyciągania wniosków.Poniżej link do filmu instruktażowego o Sondzie- doświadczenia z zakresu fizyki http://www.youtube.com/user/pwnTranslatica

Cena:6000.00PLN
esprit_ST[2].png

Tablica interaktywna ésprit ST + program zdobywcy wiedzy NOWOŚĆ

Tablica interaktywna ésprit ST + program zdobywcy wiedzy dla klas 1-3. Licencja dla szkoły na 6 miesięcy. 10 stanowisk (w zestawie z tablicą interaktywną)ZdobywcyWiedzy.pl to nowoczesna platforma edukacyjna dla uczniów na etapie edukacji wczesnoszkolnej. Doskonale sprawdzi się jako oprogramowanie na tablicę interaktywną lub tablet, oferując ponad 10 000 ćwiczeń online, gier edukacyjnych i quizów. Materiał edukacyjny podzielony został na trzy klasy i cztery edukacje: polonistyczną, matematyczną, przyrodniczą oraz język angielski.

Cena:2690.00PLN

Biologia/Przyroda

Galeria

Modele anatomiczne - zoologia

Modele anatomiczne -człowiek

Modele-botanika

Programy do biologii

foliogramy do biologii

narzędzia,szkiełka do biologii

plansze do biologii

preparaty mikroskopowe, zestawy

 
Sortuj wg:
 • kat_202[1].jpg

  Chrońmy nasze środowisko cz I

  Zestaw pomocy pt. "Chrońmy nasze środowisko", część pierwsza zawiera 7 plansz, które można wykorzystać na lekcjach przyrody w klasach IV-VI, do wybranych treści ścieżki ekologicznej, na kółku przyrodniczym oraz niektóre w nauczaniu zintegrowanym. Już od najdawniejszych czasów niektóre gatunki roślin były chronione. Jednak dopiero w XIX wieku zaczęto w Europie chronić rośliny zagrożone wyginięciem, wprowadzając zakaz użytkowania lub niszczenia określonych gatunków występujących w stanie dzikim - tylko ważnych dla gospodarki człowieka, lecz także ze względów naukowych, kulturowych i z uwagi na funkcjonowanie całej przyrody. Pakiet edukacyjny zawiera: • 7 plansz, • 32 kart B-3. • 63 elementy ruchome, • Plansze oprawione są w listwy z zawieszką, • Tyły plansz zaopatrzone w magnesy do montowania na tablicy szkolnej metalowej, • Poradnik metodyczny. Tematy plansz: 1. Wybrane rośliny chronione spotykane w lasach Polski, 2. Wybrane rośliny chronione spotykane na łąkach Polski, 3. Wybrane rośliny chronione obszarów górskich, 4. Powietrze - zanieczyszczenie, 5. Woda środowiskiem życia organizmów, 6. Lasy - bogactwo naturalne Ziemi, 7. Łąka - Znaczenie dla człowieka i środowiska. Środek wpisany do wykazu środków dydaktycznych przeznaczonych do kształcenia ogólnego, do nauczania edukacji ekologicznej i przyrody na poziomie szkoły podstawowej. Nr MENiS 1735/2004
  Cena:308.20PLN
 • kat_202.jpg

  Chrońmy nasze środowisko cz II

  Druga część "Chrońmy nasze środowisko" jest kontynuacją części I. Zawiera 7 tablic: Zwierzęta chronione - ptaki, płazy, gady i ssaki - wybrane zostały tylko niektóre z pośród licznej grupy zwierząt chronionych, formy ochrony przyrody, gleby wykorzystanie surowców wtórnych, oraz co niszczy warstwę ozonową. Polska należy do krajów, których najwcześniej podjęto i rozwinięto akcję ochrony przyrody, we Lwowie w 1868r. Sejm Krajowy wydał akt prawny, pierwszy tego typu na świecie, obejmujący ochroną tatrzańskie zwierzęta - kozicę i świstaka. Pakiet edukacyjny zawiera: • 7 plansz, • 32 karty B-3 • 52 elementy ruchome, • Plansze oprawione są w listwy z zawieszką, • Tyły plansz zaopatrzone w magnesy do montowania na tablicy szkolnej metalowej, • Poradnik metodyczny Tematy plansz: • Zwierzęta chronione - ptaki, • Zwierzęta chronione - płazy i gady, • Zwierzęta chronione - ssaki, • środowisko naturalne, • Gleba - środowiskiem życia, • Wykorzystanie surowców wtórnych, • Przed czym chroni warstwa ozonowa i co ją niszczy. Środek wpisany do wykazu środków dydaktycznych przeznaczonych do kształcenia ogólnego, do nauczania edukacji ekologicznej i przyrody na poziomie szkoły podstawowej. Nr MENiS 1735/2004
  Cena:308.20PLN
 • L11-9_01_3B-Scientific-Pregnancy-Series-5-Models.jpg

  Ciąża - seria 5 modeli

  Ciąża - seria 5 modeli (L10/1, L10/2, L10/3, L10/5, L10/8) na podstawce. Nr katalogowy: L11/9.
  Cena:1810.00PLN
 • L10_01_3B-Scientific-Pregnancy-Series.jpg

  Ciąża - seria 8 modeli

  Ciąża - seria 8 modeli Jest to nasza najbardziej popularna seria modeli przedstawiające kompletne fazy rozwoju płodu. Wszystkie modele zamontowane na oddzielnych statywach.
  Cena:2910.00PLN
 • L11_01_Deluxe-3B-Scientific-Pregnancy-Series-9-Models.jpg

  Ciąża - seria 9 modeli.

  Ciąża - seria 9 modeli. Seria modeli “Ciąża” składa się z dziewięciu modeli przedstawiających różnorodne stadia rozwoju płodu zamontowane pojedynczo na podstawkach. W skład zestawu wchodzą: Zarodek, 4 tygodniowy, 25-krotnie powiększony, Zarodek, 1 miesiąc ciąży, Zarodek, 2 miesiąc ciąży, Zarodek, 3 miesiąc ciąży, Płód, 4 miesiąc (ułożenie brzuszne), Płód, 5 miesiąc (ułożenie miedniczne), Płód, 5 miesiąc (ułożenie na grzbiecie), Płody bliźniacze w 5 miesiącu (ułożenie normalne), Płód, 7 miesiąc. Nr katalogowy: L11
  Cena:3050.00PLN
 • VG381_01_Pregnancy-Pelvis-2-part.jpg

  Ciąża, przekrój miednicy w ciąży L20

  Przekrój miednicy w ciąży, 3 części. Nr katalogowy: L20

  Model przedstawia przekrój miednicy w 40 tygodniu ciąży, z wyjmowanym płodem. Badanie normalnej pozycji dziecka przed urodzeniem z powiększonym ludzkiego układu rozrodczego i moczowego. Płód jest demontowany dla zwiększenia szczegółowości. Realistyczna i wysokiej jakości miednica obejmuje żeńskie narządy płciowe i inne ważne szczegóły anatomiczne. Model jest doskonałym dodatkiem do każdej lekcji anatomii lub gabinetu lekarskiego edukowania o etapach ciąży.

  Cena:2050.00PLN
 • c5bf4eeb7e0c40c08188487e6d174c81.jpg

  Cykl życiowy jedwabnika -plexa

  Cena:297.00PLN
 • czaszka_czlowieka_kolorowa-22-czesciowa_A291.jpg

  Czaszka człowieka kolorowa , 22-częściowa A291

  Czaszka człowieka to 22-częściowy model anatomiczny czaszki, w którym każda para płytek kostnych ma ten sam kolor. W modelu użyto 9 różnych kolorów, dzięki czemu jest on przejrzysty i łatwo w nim rozróżnić poszczególne części.

  Cena:1280.00PLN
 • czaszka z kregoslupem.jpg

  Czaszka człowieka z kręgosłupem-NOWOŚĆ!!!

  Czaszka człowieka z kręgosłupem. Czaszka umieszczona jest na szyjnym odcinku kręgosłupa. W kręgosłupie występuje rdzeń kręgowy, nerwy szyjne, kręgowe arterie, podstawowa arteria .. Czaszkę można zdjąć z stojaka.
  Cena:420.00PLN
 • pl_kraj_hist.jpg

  DUO Mapa krajoznawcza Polski - historia i kultura / Mapa krajoznawcza Polski - przyroda

  MAPA DWUSTRONNA FORMATY160 x 120 cm(plansza ścienna) POZIOMY NAUCZANIA- podstawowy- gimnazjalny- średni (licealny)- policealny Wykonanie: folia strukturalna. Oprawa: wałki drewniane z zaczepem.
  Cena:214.20PLN
Facebook